Školení

Poznej globální výzvy světa ve vzdělávacím programu GLEN!

12.12.2018

Je Ti 21-30 let? Chceš rozvíjet své kritické myšlení v globálních tématech? Láká Tě absolvovat stáž v Gruzii, Albánii nebo třeba Ugandě? Máš chuť a čas realizovat vlastní projekt? Staň se účastníkem programu globálního vzdělávání GLEN! Zjisti, jak fungují vzájemné závislosti v dnešním světě a přispěj i Ty k budování lepší společnosti!

Na kafe s Erasmem+

6.1.2016

Dům zahraniční spolupráce a Krajské úřady pořádají informační a konzultační dny programu Erasmus+ "Na kafe s Erasmem+". 12.1. v Ostravě, 13.1. v Ústí nad Labem a 18.1. v Olomouci.

Mezinárodní školení „TicTac“

16.11.2015

Cílem mezinárodního školení TicTac je podpořit kvalitu projektů mládežnických výměn v rámci programu Erasmus+ mládež. Je určeno pracovníkům s mládeží a mládežnickým lídrům (dobrovolníkům i profesionálům), kteří se zajímají o možnosti mezinárodní spolupráce jako prostředku k řešení jejich lokálních problémů v rámci programu Erasmus+ mládež.

Mezinárodní školení "Open up"

12.11.2015

Česko-polsko-slovenské školení je určené všem nováčkům, kteří by se rádi zapojili do programu Erasmus+ mládež, ale zatím s ním nemají žádné zkušenosti. Přítomnost účastníků z Česka, Slovenska a Polska nabízí skvělou příležitost, jak si najít partnery pro první mezinárodní projekt.

Mezinárodní školení „BiTriMulti“

5.10.2015

Mezinárodní školení, které se uskuteční 15. až 19. prosince v Nizozemsku, je určeno všem zájemcům o projekty mládežnických výměn v rámci programu Erasmus+ mládež, kteří ještě s tímto typem projektů nemají žádné zkušenosti.

Laboratory of participation

22.9.2015

Ve dnech 2. - 4.10. se uskuteční národní fáze mezinárodního školení Laboratory of participation. Školení je určeno všem zájemcům o téma participace mládeže, kteří by rádi zužitkovali své zkušenosti v této oblasti, zlepšili své znalosti a seznámili se s novými metodami a dovednostmi, které by je posunuly dále v jejich činnosti.

"Cross Over"

7.8.2015

Dne 2. října se v prostorách DZS (Na Poříčí 1035/4, Praha 1) uskuteční národní fáze mezinárodního školení Cross Over v podobě informačního a kontaktního semináře. Školení Cross Over je zaměřeno na krossektorální spolupráci v rámci Klíčové akce 2: Strategických partnerství programu Erasmus+ mládež mezi sektorem neformálního vzdělávání, podnikatelským sektorem a vzdělávacími institucemi.

Stránky