Školení

Registrace na 3. ročník konference Umění žít spolu je odstartována!

11.10.2018

Víš, že kulturní dědictví není jenom nudná kapitola z učebnice dějepisu, ale něco s čím se setkáváme v každodenním životě?
Že to nemusí znamenat jen zděděnou vilu po zámožné pratetičce, ale taky kulturní hodnoty, které si nosíme v sobě a jsou všude kolem nás?
Že tyto hodnoty spoluvytváříš a můžeš je dál rozvíjet? Tématem 3. ročníku konference je Evropský rok kulturního dědictví!

Zrealizuj workcamp ve svém městě!

5.10.2018

Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti o kus dál? Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu? Přihlaš se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizuj workcamp ve svém městě!

Na kafe s Erasmem+

6.1.2016

Dům zahraniční spolupráce a Krajské úřady pořádají informační a konzultační dny programu Erasmus+ "Na kafe s Erasmem+". 12.1. v Ostravě, 13.1. v Ústí nad Labem a 18.1. v Olomouci.

Mezinárodní školení „TicTac“

16.11.2015

Cílem mezinárodního školení TicTac je podpořit kvalitu projektů mládežnických výměn v rámci programu Erasmus+ mládež. Je určeno pracovníkům s mládeží a mládežnickým lídrům (dobrovolníkům i profesionálům), kteří se zajímají o možnosti mezinárodní spolupráce jako prostředku k řešení jejich lokálních problémů v rámci programu Erasmus+ mládež.

Mezinárodní školení "Open up"

12.11.2015

Česko-polsko-slovenské školení je určené všem nováčkům, kteří by se rádi zapojili do programu Erasmus+ mládež, ale zatím s ním nemají žádné zkušenosti. Přítomnost účastníků z Česka, Slovenska a Polska nabízí skvělou příležitost, jak si najít partnery pro první mezinárodní projekt.

Mezinárodní školení „BiTriMulti“

5.10.2015

Mezinárodní školení, které se uskuteční 15. až 19. prosince v Nizozemsku, je určeno všem zájemcům o projekty mládežnických výměn v rámci programu Erasmus+ mládež, kteří ještě s tímto typem projektů nemají žádné zkušenosti.

Stránky