Aktuality

Získej stipendium na studium v Bavorsku!

21.9.2018

Chceš studovat v Německu, ale odrazují Tě náklady na studium v zahraničí? Využij stipendium pro magisterské a doktorské programy v Bavorsku! Ziskej roční podporu ve výši 8820 eur s možností prodloužení až na tři roky! Splň si svůj sen a získej šanci nasbírat znalosti a zkušenosti na zahraniční univerzitě!

Vyhraj 10denní cestu po Maroku pod vedením profesionálního fotografa!

21.9.2018

Miluješ cestování a focení? Chceš svého koníčka proměnit v profesi? Pošli do soutěže fotopříběh z libovolného místa a vyhraj desetidenní cestu po Maroku! Během ní budeš mít příležitost učit se od profesionálního fotografa! Tak nepropásni šanci zachytit pestrou marockou kulturu, krajinu i obyvatele a proniknout přitom do světa fotografů-cestovatelů!

Přijď na vědeckou trojpřednášku Science to Go!

20.9.2018

Jak lze využít jadernou fúzi? Co víme o nejmenších známých částicích? A co dělají v našich tělech buňky, které "zapomněly" umřít? Přijď se dozvědět víc na vědeckou trojpřednášku Science to Go! Čekají Tě tři mladí vědci, tři témata a spousta zajímavostí! Vydej se rozšířit si své obzory!

Rozjeď s námi Evropský sbor solidarity!

18.9.2018

Rád/a poznáváš nové země a lidi? Nemáš problém přiložit ruku k dílu a těší Tě pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba? Přijď objevit, jaké možnosti Ti nabízí Evropský sbor solidarity! Zúčastni se slavnostního otevření programu ve Vnitroblocku! Nepropásni největší událost letošního podzimu!

Stránky