TCA aktivity na jednom místě!

24.8.2021

Jste pracovník s mládeží a chcete své znalosti prohloubit? Chtěli byste se účastnit seminářů, workshopů nebo konferencí? Sledujte aktuální nabídku TCA akcí!

TCA (Training and Cooperation Activities) je označení pro širokou škálu mezinárodních i národních aktivit. Patří do nich kontaktní semináře, studijní návštěvy, tematické workshopy a konference či výzkumné studie. Společný cíl těchto aktivit je přispět ke kvalitativnímu rozvoji programu Erasmus+ a budování kapacit účastníků ze všech oblastí vzdělávání.

Na TCA se můžete přihlásit prostřednictvím portálu SALTO nebo můžete sledovat aktuální nabídku vybraných TCA akcí na webu DZS.

 

Příklady akcí, na které se můžete přihlásit:

Impact+: Youth Field

Naučte se efektivně měřit dopad projektů v oblasti mládeže a vyhodnotit jejich výsledky pomocí konkrétních nástrojů během skupinové práce. Na školení bude také prostor pro práci na vašich vlastních nápadech a na možném dopadu vašich připravovaných projektů.

Termín akce: 24. - 29. 9. 2021

Termín pro podání přihlášky: 9. 9. 2021

Země: Slovinsko

Forma konání: online

Další informace a přihlášení zde

 

Conference: "On track 5 - Different youth work approaches for different NEET situations"

Tato třídenní mezisektorová konference je zaměřena na řešení problémů tzv. NEET (Not in Education Employment or Training) a na představení osvědčených postupů s důrazem na spolupráci mezi prací s mládeží a dalšími odvětvími (formální vzdělávání, zaměstnanost, sociální, podnikatelský sektor a další). Akce také klade důraz na budování partnerství. 

Termín akce: 7. - 11. 12. 2021

Termín pro podání přihlášky: 16. 9. 2021

Země: Turecko

Forma konání: fyzicky, Istanbul

Další informace a přihlášení zde