Obecné

Přijď na vědeckou trojpřednášku Science to Go!

20.9.2018

Jak lze využít jadernou fúzi? Co víme o nejmenších známých částicích? A co dělají v našich tělech buňky, které "zapomněly" umřít? Přijď se dozvědět víc na vědeckou trojpřednášku Science to Go! Čekají Tě tři mladí vědci, tři témata a spousta zajímavostí! Vydej se rozšířit si své obzory!

Rozjeď s námi Evropský sbor solidarity!

18.9.2018

Rád/a poznáváš nové země a lidi? Nemáš problém přiložit ruku k dílu a těší Tě pomáhat tam, kde je to nejvíc potřeba? Přijď objevit, jaké možnosti Ti nabízí Evropský sbor solidarity! Zúčastni se slavnostního otevření programu ve Vnitroblocku! Nepropásni největší událost letošního podzimu!

Poznej české startupy ve festivalové atmosféře!

6.9.2018

Láká Tě podnikání? Chceš poznat českou startupovou scénu a poznat lidi, kteří za úspěšnými startupy stojí? Přijď se inspirovat na Rohlik.cz Startup Festival 2018! Získej informace a rady na workshopech a konzultacích s těmi nejlepšími a užij si skvělou festivalovou atmosféru!

Jak předcházet radikalizaci mladých lidí?

12.6.2018

Co vede některé mladé Evropany k radikalizaci a užití násilí? Jak proces radikalizace probíhá krok za krokem? A jak radikalizaci zabránit prostřednictvím práce s mládeží? Zjisti o tématu víc v nové studii s názvem "Youth work against violent radicalisation"! Inspiruj se příklady úspěšných evropských projektů a iniciativ, které mají za cíl předcházení násilí mládeže!

Stránky