Vše

Podílej se na občanském vzdělávání dětí v Drážďanech!

16.11.2018

Umíš dobře německy? Máš zkušenosti s prací s dětmi a/nebo mladými lidmi? Zajímají Tě politická a historická témata? Právě Tebe hledá Politická asociace mládeže na svůj roční projekt v Drážďanech! Čekají Tě výlety do politických institucí nebo na významná historická místa a další formální i neformální vzdělávací aktivity! Pomáhej s organizací, tvorbou materiálů a vymysli si vlastní akce! Tak neváhej a přihlaš se!

Nauč se vyprávět příběhy na kurzu tvůrčího psaní!

15.11.2018

Máš rád/a příběhy a chceš je umět sám/sama vyprávět? Nahlédni do tajů spisovatelského řemesla na workshopu tvůrčího psaní! Nauč se zapojit fantazii, využít svou kreativitu a zlepši si slovní zásobu! Sepiš svoje zážitky z cest, memoáry anebo se přijď jen inspirovat povídáním o příbězích!

Nauč se plachtit a zlepši své počítačové dovednosti na ostrově Chios!

15.11.2018

Chceš zažít pestrý půlrok na řeckém ostrově Chios? Rád/a se učíš nové věci a ke všemu přistupuješ pozitivně? Pomáhej dětem a mladým lidem v Řecku rozšířit obzory prostřednictvím nových technologií a sportu! Čekají Tě vzdělávací, kulturní i sportovní aktivity nebo třeba spoluvytváření obsahu internetového rádia! Nauč se plavit na jachtě, zlepši si své počítačové dovednosti a předávej své znalosti dalším! Tak neváhej a přihlaš se!

Přijď na Den německých studií do Goethe institutu!

14.11.2018

Zajímají Tě německy mluvící země, jejich domácí a zahraniční politika, historie, kultura a společnost? Zvažuješ, kam jít na bakaláře nebo magistra? Přijď na Den německých studií, který pořádá Katedra německých a rakouských studií FSV UK! Zjisti, co ti studium může nabídnout a jaké jsou možnosti uplatnění absolventů!

Nauč se žít v souladu s přírodou na projektu "Trees"!

13.11.2018

Láká Tě vyměnit na chvíli shon a stres civilizace za poklidný život v souznění s přírodou? Zajímá Tě ekologie a chceš se dozvědět něco o možnostech udržitelného životního stylu? Přihlaš se na projekt "Trees" na Slovensku! Čeká Tě zahradničení, upcyklace nebo třeba organizace workshopů pro místní obyvatele! Tak neváhej a vyzkoušej nový životní styl!

Objev nabídky univerzit z celého světa během jednoho odpoledne!

13.11.2018

Přemýšlíš, jaký si vybrat magisterský program? Zvažuješ studium v zahraničí a chceš vědět, jaké jsou možnosti financování nebo požadavky na přijetí? Přijď na Veletrh magisterských programů v Praze! Setkej se osobně se zástupci univerzit z celého světa, získej informace z první ruky a pomoc při rozhodování! Tak neváhej a zvol si program, co Ti sedne!

Stránky