Vše

Nadace Via podpoří 15 nových týmů v programu Dobro-druzi!

17.5.2019

Nadace Via otevřela další ročník programu Dobro-druzi pro mladé filantropy! Podpoří v něm až 15 týmů, které budou svoje akce realizovat od května do prosince 2019! Novinkou letošního ročníku jsou workshopy na míru pro podpořené týmy! Do programu se mohou zapojit děti a mládež do 26 let, kteří chtějí věnovat svou energii a čas přípravě dobročinných akcí. Výtěžkem z nich pak pomohou lidem ve svém okolí. Zjisti o programu Dobro-druzi víc!

Nech se přenést do Afriky mezi lvy a horské gorily!

13.5.2019

Přenes se k napajedlům na africké savaně, do křovácké vesnice nebo za gorilami do ugandských hor! Přijď na cestovatelskou přednášku "Tři měsíce v Africe - po stopách lvů a horských goril" a poslechni si poutavé vyprávění o tom, co se dá zažít v Botswaně, Zimbabwe, Namibii nebo třeba Jižní Africe!

Propaguj Evropu a mezinárodní spolupráci ve francouzském městečku!

13.5.2019

Hledáš dobrovolnický projekt, kde budeš mít pestrý program? Baví Tě sport, ale i kultura a organizace nejrůznějších akcí? Chceš se dozvědět víc o neformálním vzdělávání? Vyjeď na rok do jihozápadní Francie a pomáhej propagovat evropské myšlenky a programy! Čekají Tě nejrůznější aktivity, od práce s dětmi a mládeží, přes komunitní projekty, až po divadelní festivaly! Tak neváhej a přihlaš se!

Stránky