Vše

Diskutuj o mediální gramotnosti a participaci mládeže na setkání Eastern Partnership Youth Forum!

21.3.2019

Patříš mezi aktivní mladé lidi nebo pracuješ s mládeží? Zajímá Tě téma mediální gramotnosti a zapojení mládeže do společnosti? Zúčastni se setkání mládeže a pracovníků s mládeží Eastern Partnership Youth Forum v Litvě! Sdílej vlastní zkušenosti a navaž kontakty pro budoucí projekty a iniciativy! Neváhej a přihlaš se!

Zúčastni se konference a workshopů Cyber Dialogue!

20.3.2019

Zajímá Tě téma mediálních kampaní, boje proti dezinformacím a nenávisti na internetu? Chceš se potkat s mediálními experty, datovými žurnalisty a zástupci platforem, které se tématu věnují? Zúčastni se konference a workshopů Cyber Dialogue! Poznej úspěšné projekty, které bojují za slušnou diskuzi na internetu, a zjisti, jak se sám/a můžeš zapojit! Na závěr Tě čeká afterparty a DJ, tak neváhej a doraž!

Objev nedotčenou krásu Myanmaru, exotickou Kambodžu i Thajsko!

19.3.2019

Láká Tě jihovýchodní Asie a chceš cestovat s minimálními náklady? Chceš poznat zajímavá místa Myanmaru a Kambodži, kde se vyhneš davům turistů? Zajímá Tě, jak probíhají oslavy Nového roku v Thajsku? Přijď se dozvědět víc na cestovatelskou přednášku "Povídání (z)cesty - Myanmar, Thajsko a Kambodža"! Objev krásy jihovýchodní Asie a zjisti, jak levně ji můžeš procestovat!

Stránky