Aktuality

Krátkodobý dobrovolnický projekt v Palermu pro manuálně zručné!

24.5.2019

Rád/a by sis vyzkoušel/a dobrovolnictví v zahraničí, ale nechce se Ti odjet na dlouhou dobu? Jsi manuálně zručný/á a kreativní? Chceš si zlepšit svoje schopnosti vést skupinu a motivovat lidi? Přihlaš se na měsíční projekt v italském Palermu! Čekají Tě venkovní rekonstrukční práce, malování, ale i spoluúčast na vedení ostatních dobrovolníků! Nezmeškej šanci rozvíjet své dovednosti a přilož ruku k dílu!

Pomoz organizovat filmový festival v Lipsku!

23.5.2019

Miluješ dokumentární a animované filmy? Dokážeš dobře komunikovat a jsi technicky zdatný/á? Umíš anglicky a k tomu zvládneš i základy němčiny? Právě Tebe hledají organizátoři festivalu dokumentárního a animovaného filmu DOK Leipzig! Poznej všechny aspekty festivalu, od těch technických, přes komunikaci a PR, až k samotné realizaci! Přihlaš se, nauč se spoustu nového a odnes si neobyčejné zážitky!

Vyfoť, jak EU ovlivňuje místo, kde žiješ!

20.5.2019

Jaký vliv má EU na region, ve kterém žiješ? Co a jak by měla v budoucnu zlepšit a na co se zaměřit? Popadni svůj foťák nebo telefon a vyfoť to! Pošli fotky do soutěže "Capturing [Y]our Europe" a vyhraj zájezd do Bruselu na slavnostní otevření výstavy nejen svých fotek a zapoj se do debaty o budoucnosti EU!

Nadace Via podpoří 15 nových týmů v programu Dobro-druzi!

17.5.2019

Nadace Via otevřela další ročník programu Dobro-druzi pro mladé filantropy! Podpoří v něm až 15 týmů, které budou svoje akce realizovat od května do prosince 2019! Novinkou letošního ročníku jsou workshopy na míru pro podpořené týmy! Do programu se mohou zapojit děti a mládež do 26 let, kteří chtějí věnovat svou energii a čas přípravě dobročinných akcí. Výtěžkem z nich pak pomohou lidem ve svém okolí. Zjisti o programu Dobro-druzi víc!