Aktuality

Zapoj se do výzvy #Ode2Joy Challenge!

17.4.2019

Zapoj se do oslav Dne Evropy 9. května - zúčastni se výzvy #Ode2Joy Challenge! Inspiruj se skladbou Óda na radost, nahraj svou vlastní verzi nebo ji ztvárni prostřednictvím kresby, fotografie, videa nebo třeba hry. Zapoj fantazii a ukaž svou kreativitu!

Rozšiř si obzory na festivalu Euroasijský den!

15.4.2019

Jak žijí Tataři nebo Kurdové? Jak probíhá běžný den v muslimské rodině? Jak se cestuje po Indii nebo Srí Lance? A čím je specifická turecká nebo čínská kultura? Přijď si rozšířit obzory na 5. ročník kulturně-vzdělávacího festivalu Euroasijský den! Kromě spousty inspirativních přednášek od renomovaných odborníků Tě čeká taky ochutnávka tradičních jídel prezentovaných zemí! Tak neváhej a doraž!

Pomáhej organizovat divadelní festival v angličtině Prague Fringe!

10.4.2019

Umíš dobře anglicky a chceš si jazyk trochu procvičit? Baví Tě divadlo, hudba a tanec? Jsi efektivní a umíš řešit nečekané problémy? Staň se součástí mezinárodního týmu dobrovolníků na divadelním festivalu Prague Fringe! Pomáhej organizovat a propagovat největší divadelní festival v angličtině v Evropě a získej možnost vidět zdarma jeho představení! Přihlaš se a zažij neopakovatelnou atmosféru!

Pomáhej zadrženým mladým lidem v Rumunsku!

8.4.2019

Jsi pozitivní, tolerantní a zodpovědný/á? Chceš pomáhat mladým lidem, kteří se ocitli ve vězení, aby změnili sami sebe? Zapoj se do dobrovolnického projektu "Volunteering changes lives"! Zúčastni se školení týkajících se neformálního vzdělávání, mediace konfliktů nebo komunikace a využij znalosti rovnou v praxi! Přihlaš se a inspiruj dobrovolnickými aktivitami mladé lidi v Rumunsku!

Spravuj česko-německý portál pro mládež v Regensburgu!

5.4.2019

Umíš aspoň trochu německy a zajímá Tě online žurnalistika? Chceš si vyzkoušet práci v česko-německém přeshraničním týmu? Vyjeď na rok do Regensburgu a zapoj se do dobrovolnického projektu ahoj.info! Čeká Tě správa česko-německého portálu pro mládež, organizace vzdělávacích seminářů a další česko-německé akce! Zlepši si jazyk, potkej nové lidi a získej spoustu nových zkušeností!