Školení

Vyjeď na školení v Itálii o komunitním rozvoji, sdílené ekonomice a práci s mládeží!

18.2.2019

Zajímá Tě sdílené ekonomika a komunitní rozvoj? Láká Tě realizovat vlastní komunitní projekty a chceš se dozvědět víc o tom, jak fungují? Pracuješ s mládeží a chtěl/a bys je zapojit do projektu lokálního rozvoje? Zúčastni se mezinárodního školení WEcan! v Itálii! Sdílej zkušenosti z oblasti komunitního rozvoje a sdílené ekonomiky s ostatními účastníky a rozpracuj svoje nápady do konkrétních plánů! Tak neváhej a přihlaš se!

Absolvuj online kurz "Lektorské minimum" a nauč se vzdělávat dospělé!

25.1.2019

Chceš vzdělávat a rozvíjet lidi, ale nevíš, jestli na to máš? Zvažuješ kariéru lektora, ale lektorské kurzy Ti připadají moc drahé? Přihlaš se zdarma na e-learningový kurz "Lektorské minimum"! Nauč se vést workshop nebo třeba webinář, navrhnout strukturu hodiny, správně prezentovat, komunikovat se skupinou a řešit problematické situace! Na nic nečekej a pusť se do toho!

Česko-slovenské školení "Inkubátor nápadů III.

2.4.2015

Máte nápad, ale nevíte, jak ho zrealizovat? Rádi byste zorganizovali mezinárodní projekt pro mladé lidi, ale nevíte, jak na to? Chcete si vyzkoušet práci s mezinárodní skupinou a vytvořit například výměnu mládeže? Česko-slovenské školení „Inkubátor nápadů“  je ochutnávkou možností programu Erasmus+: Mládež v akci pro mladé lidi, kteří chtějí zrealizovat svůj projekt. Je zaměřené na výměny mládeže a vzdělávací mobility pracovníků s mládeží (Klíčová akce 1)

Enterprise YOUth

11.3.2015

Na mezinárodní školení v Maďarsku, které proběhne 29.4. - 4.5.2015 se hledají dva čeští účastníci. Školení je zaměřené na objevování smyslu pro iniciativu a podnikavost určené pracovníkům s mládeží, kteří by rádi mladé lidi podpořili v rozvoji této kompetence. Poplatek 50 euro, cestovné je hrazené do výše 180 euro.

Stránky