Mládež v akci

Objev projekt YouthMetre a ovlivni evropskou politiku mládeže!

20.2.2018

Chceš vědět, jak ovlivnit evropskou politiku mládeže, která se Tě týká? Chceš, aby tvůrci této politiky věděli, jaké jsou skutečné potřeby mladých lidí? Zajímá Tě, jak dobře si Tvoje země vede v oblasti zaměstnávání, vzdělávání nebo zapojení mládeže? Poznej projekt YouthMetre a zjisti, jak můžeš zlepšit život mladých lidí v EU!

Týden s Tmelníkem

27.7.2014

Zveme do všech koutů Evropy! Vyberte si z nabídky aktuálních projektů a přihlaste se. A už brzy budete potkávat fajn lidi, objevovat zajímavá místa, dělat skvělé věci a dozvídat se spoustu zajímavostí.

Nature education for young educators

21.7.2014

Chcete pořádat výměnu mládeže? Máme pro Vás inspirativní článek o jedné právě proběhlé - konala se na začátku letních prázdnin v Herolticích a setkali se v něm padesát účastníků z Čech, Chorvatska a Slovinska v rámci programu Mládež v akci.

Zážitky s Tmelníkem

20.7.2014

Můžeš vyrazit na mezinárodní projekty neformálního vzdělávání v celé Evropě! Jsou finančně podpořeny z grantu, díky tomu jsou dostupné téměř každému. Témat je na výběr mnoho, které zaujme tebe?

Učení (bez) mučení

9.6.2014

Chcete aby účastníci během Vašich aktivit získali a rozvinuli své vědomosti, dovednosti a postoje? Chcete, aby si sami uvědomovali, že se učí a co se učí?Aby bylo jasné, co Vaše aktivity účastníkům dávají? Umět lépe popsat ostatním, proč na Vaše akce jet?

Stránky