Mládež v akci

Diskutuj o mediální gramotnosti a participaci mládeže na setkání Eastern Partnership Youth Forum!

21.3.2019

Patříš mezi aktivní mladé lidi nebo pracuješ s mládeží? Zajímá Tě téma mediální gramotnosti a zapojení mládeže do společnosti? Zúčastni se setkání mládeže a pracovníků s mládeží Eastern Partnership Youth Forum v Litvě! Sdílej vlastní zkušenosti a navaž kontakty pro budoucí projekty a iniciativy! Neváhej a přihlaš se!

Debatuj o snížení nerovnosti ve světě s klíčovými hráči rozvojové politiky!

11.3.2019

Trápí Tě nerovnosti ve světě a snažíš se proti nim bojovat? Chceš sdílet svoje nápady s vlivnými hráči rozvojové politiky, zástupci vlád nebo mezinárodních organizací? Zúčastni se akce European Development Days 2019 v rámci programu Young Leaders Programme! Setkej se s odborníky na téma udržitelného rozvoje a přispěj svým dílem k řešení nerovnosti ve světě!

Projeď Evropu na kole a poznej mladé lidi z celé EU!

24.1.2019

Jezdíš rád/a na kole? Baví Tě poznávat nové lidi z různých zemí? Využij nabídku, která se neodmítá! Absolvuj jednu ze čtyř cyklotras, které svedou dohromady mladé lidi ze všech koutů Evropy, a zúčastni se společného setkání všech účastníků v Praze! Neváhej a vyraž vstříc novým zážitkům!

Objev projekt YouthMetre a ovlivni evropskou politiku mládeže!

20.2.2018

Chceš vědět, jak ovlivnit evropskou politiku mládeže, která se Tě týká? Chceš, aby tvůrci této politiky věděli, jaké jsou skutečné potřeby mladých lidí? Zajímá Tě, jak dobře si Tvoje země vede v oblasti zaměstnávání, vzdělávání nebo zapojení mládeže? Poznej projekt YouthMetre a zjisti, jak můžeš zlepšit život mladých lidí v EU!

Týden s Tmelníkem

27.7.2014

Zveme do všech koutů Evropy! Vyberte si z nabídky aktuálních projektů a přihlaste se. A už brzy budete potkávat fajn lidi, objevovat zajímavá místa, dělat skvělé věci a dozvídat se spoustu zajímavostí.

Nature education for young educators

21.7.2014

Chcete pořádat výměnu mládeže? Máme pro Vás inspirativní článek o jedné právě proběhlé - konala se na začátku letních prázdnin v Herolticích a setkali se v něm padesát účastníků z Čech, Chorvatska a Slovinska v rámci programu Mládež v akci.

Zážitky s Tmelníkem

20.7.2014

Můžeš vyrazit na mezinárodní projekty neformálního vzdělávání v celé Evropě! Jsou finančně podpořeny z grantu, díky tomu jsou dostupné téměř každému. Témat je na výběr mnoho, které zaujme tebe?

Stránky