Infowebinář KA1

21.8.2023

Lákají vás projekty mezinárodních výjezdů pro mladé lidi nebo pro pracovníky s mládeží? Rádi byste se dozvěděli, jak požádat o finanční podporu? Chcete se dozvědět novinky k programu Erasmus+ mládež?

Zveme vás na informační webinář k předkládání žádostí pro KA1 - mobility osob v oblasti mládeže v rámci programu Erasmus+.

Seminář se bude konat online prostřednictvím MS Teams dne 6. září 2023 od 9:00 do 12:00. Registrovat se můžete pomocí registračního formuláře. Odkaz na webinář vám zašleme v potvrzení vaší registrace na webinář.

Webinář bude rozdělen do dvou bloků. První časový blok představí 3 základní typy projektů KA1 – jejich pravidla a příklady dobré praxe. Druhá část semináře se bude věnovat registraci do programu Erasmus+ a finančním pravidlům daných projektů. 

Nejbližší termín překládání žádostí je do 4. října 2023. Žádosti jsou již otevřené k vyplňování zde. Podávat žádosti mohou organizace pracující s mládeží, školy, dětské domovy, nízkoprahová centra a další instituce, ale také neformální skupiny mladých lidí.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na Petru Receado de Cunha (petra.receado@dzs.cz) nebo Michalu Velingerovou (michala.velingerova@dzs.cz).