Soutěž

Utkej se se studenty práv z celé Evropy a vyhraj stáž u Evropského soudu pro lidská práva!

17.10.2018

Studuješ práva a chceš získat praktické zkušenosti v mezinárodním prostředí? Sestav svůj tým a utkej se se studenty z celé Evropy v soutěži „European Human Rights Moot Court Competition“! Společně budete pracovat na fiktivním případu a vyzkoušíte si uplatňování Evropské úmluvy o lidských právech v praxi! Vyhrát můžeš stáže u Evropského soudu pro lidská práva nebo v Radě Evropy! Nenech si ujít jedinečnou šanci a otestuj své právnické schopnosti!

Zachyť na fotce nebo videu svoji svobodu a vyhraj Dron DJI!

24.9.2018

Co pro Tebe znamená svoboda? Je to možnost cestovat, dělat, co Tě baví nebo třeba vyjadřovat volně své názory? Vyfoť snímek nebo natoč video a pošli je do soutěže „Zachyť svoji SVOBODU“. Vyhrát můžeš mimo jiné Dron DJI s kamerou a foťákem! Tak popusť uzdu své kreativitě a získej super ceny!

Vyhraj 7500 eur na natočení svého filmu #EUandME!

3.9.2018

Chceš natočit vlastní film a učit se při tom od profesionálů? Přihlaš se do soutěže pro mladé evropské filmaře/filmařky! Natoč krátké video, ve kterém ukážeš, jak Evropská unie pomáhá dělat mladým lidem to, co mají nejradši - cestovat, surfovat po internetu nebo třeba zachraňovat planetu. Vyhraj příležitost natočit podle svého námětu film a promítat ho před mezinárodním publikem!

Soutěž „Hodnota Evropy“ má své vítěze!

23.6.2017

Dům zahraniční spolupráce ve spolupráci s informační sítí Eurodesk vyhlásil v květnu soutěž s názvem „Hodnota Evropy“ pro organizace pracující s mládeží. Cílem soutěže bylo informování školáků o společných evropských hodnotách, a to především zábavnou a co možná nejkreativnější formou. Odborná komise na základě zaslaných výstupů následně vybrala tři výherce, kteří obdrží balíček plný hodnotných odměn pro všechny zúčastněné.