Soutěž

Nakresli, jak vypadá Tvoje Mexiko!

3.5.2019

Jaké jsou podle Tebe největší idoly a osobnosti Mexika? Nakresli je na obrázek a pošli ho do výtvarné soutěže "To je moje Mexiko"! Soutěžit mohou všechny děti ve věku 6-14 let! Nejlepší obrázky budou putovat po celém světě v rámci mezinárodní výstavy a kromě toho můžeš vyhrát speciální cenu! Tak popadni štětec, tužku nebo pastelky a pusť se do malování!

Vytvoř GIF pro EU a vyhraj zájezd do Štrasburku!

30.4.2019

Jak dostat co nejvíc lidí k volbám do Evropského parlamentu? Stačí Ti na to GIF kratší než 10 sekund? Ukaž, co v Tobě je a zapoj se do soutěže GIF Me Your Best! Vytvoř GIF, který přiměje voliče jít hlasovat, a vyhraj výlet na první zasedání nového Evropského parlamentu ve Štrasburku!

Soutěž „Hodnota Evropy“ má své vítěze!

23.6.2017

Dům zahraniční spolupráce ve spolupráci s informační sítí Eurodesk vyhlásil v květnu soutěž s názvem „Hodnota Evropy“ pro organizace pracující s mládeží. Cílem soutěže bylo informování školáků o společných evropských hodnotách, a to především zábavnou a co možná nejkreativnější formou. Odborná komise na základě zaslaných výstupů následně vybrala tři výherce, kteří obdrží balíček plný hodnotných odměn pro všechny zúčastněné.