Soutěž

Hlasuj pro nové hudební talenty hitparády Startér na Radiu Wave!

6.2.2018

Začíná nový soutěžní ročník hitparádového pořadu Radia Wave Startér, který objevuje nové hudební talenty! Přináší plno změn – nového moderátora, jednodušší pravidla soutěže a lákavější ceny! První dávku novinek na domácí hudební scéně si můžeš vychutnat už tento týden! Zapoj se a hlasuj pro svého favorita!

FOTO SOUTĚŽ: Projekty EU v Jihomoravském kraji!

2.2.2018

Chodíš na střední školu v Jihomoravském kraji a je ti víc než 15 let? Všiml/a sis opravené památky, nové cyklostezky, zajímavé kulturní akce nebo jiného projektu financovaného EU, který zlepšil Tvoje okolí? Vyfoť ho, připoj krátký komentář a pošli do foto soutěže Projekty EU v Jihomoravském kraji! Zapoj se a vyhraj zájezd do Bruselu!

Soutěž „Hodnota Evropy“ má své vítěze!

23.6.2017

Dům zahraniční spolupráce ve spolupráci s informační sítí Eurodesk vyhlásil v květnu soutěž s názvem „Hodnota Evropy“ pro organizace pracující s mládeží. Cílem soutěže bylo informování školáků o společných evropských hodnotách, a to především zábavnou a co možná nejkreativnější formou. Odborná komise na základě zaslaných výstupů následně vybrala tři výherce, kteří obdrží balíček plný hodnotných odměn pro všechny zúčastněné.