Webinář Evropského sboru solidarity

14.4.2023

Jak správně nastavit a vyhodnocovat projektové cíle a jak zpracovat kvalitní závěrečnou zprávu v rámci Evropského sboru solidarity? To se dozvíte během květnového webináře.

Zveme všechny realizátory dobrovolnických a solidárních projektů Evropského sboru solidarity na tematický webinář týkající se strategického plánování, nastavení a vyhodnocování cílů, jež by vám také mělo pomoci se sestavením kvalitní závěrečné zprávy, a tedy i zajištěním bezproblémového dofinancování grantů vašich projektů.

Je pro mě webinář vhodný? ANO, pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky:

Jak nastavit a definovat cíle projektu či organizace? Jak sestavit ve své organizaci/skupině vizi budoucího rozvoje? Jak si vyhodnotit efektivitu a naplnění stanovených cílů? Jak poznat, že se mi podařilo cíle splnit a co dělat, když se mi to nedaří? Jak tyto znalosti využít pro zpracování závěrečné zprávy? Na co dalšího nezapomenout při odevzdávání závěrečné zprávy projektu?

Webinář se uskuteční online ve čtvrtek 11. 5. 2023 v čase 13:00 - 15:00 hod. a proběhne přes aplikaci MS Teams.

Registrovat se můžete do 9.5.2022, a to prostřednictvím online formuláře. Po uzavření registrace obdrží všichni účastníci pozvánku.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Markétu Benešovou na e-mailové adrese marketa.benesova@dzs.cz.