Time to Move 2021

9.9.2021

Zapojte se do Time to Move akcí tento říjen a během nich zjistěte, jaké zahraniční příležitosti a mezinárodní projekty můžete uskutečnit.

Plánujte s námi a najděte svoji cestu

Time to Move je řada fyzických a online akcí, pořádaných pro mladé každý říjen po celé Evropě. Tyto události jsou organizovány odborníky z Eurodesku, kteří vám mohou poradit ohledně vašich mezinárodních příležitostí.

Po téměř dvou letech pandemie jsme připraveni vrátit se k aktivitám všichni společně. Virtuální dobrovolnictví? Studijní výměna na semestr? Nebo stáže v zahraničí? Jsme připraveni vám pomoci s plánováním budoucnosti.

Najděte události online nebo blízko vás

Čas vyrazit je právě teď! Hledejte mezi webináři, infosemináři, příležitostmi pro osobní poradenství nebo fyzickými akcemi blízko vás. Během Time to Move akcí zároveň získáte informace o fyzických a online příležitostech do budoucna.

Jak najít ideální Time to Move akci právě pro vás? K tomu vám pomůže mapa Time to Move, kde jsou vyznačené všechny akce napříč Evropou.

Sledujte kampaň na Instagramu

Co se děje online a v dalších zemích během Time to Move? Zjistěte to na Instagramu díky #timetomove2021. Neváhejte sdílet i ty své fotografie z online nebo fyzických událostí, kterých se zúčastníte.

Nezapomeňte sledovat Eurodesk na Instagramu, ať vám neuteče žádná zahraniční příležitost a Instagram Eurodesk Česká republika, ať vám neuteče žádná akce našich regionálních partnerů!

Získejte potřebné informace kdekoliv jste

Hledání přesných a důvěryhodných informací pro vaše plány v zahraničí může být oříšek. V tom vám však může pomoci Eurodesk! Pokud se nemůžete zúčastnit ani jedné z aktivit Time to Move, můžete stále získat potřebné informace online. Pokud potřebujete, tak vám rádi poskytneme personalizované poradenství.

K hledání příležitostí vám pomůže web Opportunity Finder. Tento vyhledávač příležitostí vám nabízí k nahlédnutí 5 kategorií: vzdělávání, dobrovolnictví, stáže, participace a granty. Mnoho programů a iniciativ zaměřených na posílení postavení mládeže najdete také na webu Evropský portál pro mládež. Evropský portál pro mládež vás informuje o nejnovějších zprávách týkajících se vašeho života evropského občana.

Akce regionálních partnerů

V rámci Time to Move budou regionální partneři Eurodesku pořádat akce v různých koutech České republiky. O regionálních akcích vás budeme informovat na našich facebookových stránkách, na Instagramu a webu. Využít ale můžete také již zmíněnou mapu Time to Move, kam budeme jednotlivé akce přidávat.