Podcast Eurodesku: Be Europe

22.3.2022

Chtěli byste vyrazit do zahraničí, ale hledáte inspiraci co podniknout? Poslechněte si podcast Eurodesku Be Europe plný rozhovorů s mladými lidmi, kteří vypráví o svých zkušenostech ze zahraničí!

Rok 2022 je Evropským rokem mládeže. Eurodesk je přesvědčen, že kvalitní informace jsou základem pro rozvoj potenciálu mládeže a mladých lidí. Proto se Eurodesk zaměřuje na mladé lidi z celé Evropy. V novém podcastu "Be Europe" se podělí o své osobní zkušenosti.

Podcast vás bude provázet celým rokem ve čtrnácti dílech. Hlavním tématem je "Co znamená být mladý v Evropě v roce 2022?". Dva moderátoři Vlora a Harry vedou rozhovory s mladými Evropany. Hovoří o tom, jakou zkušenost mají s mobilitou v rámci výměn mládeže a se svým zapojením v Evropě. A samozřejmě mluví také o tématech, která zajímají je a jejich generaci. Je to skvělá příležitost, jak přijít s novými nápady a odvážit se vlastních dobrodružství.

První díl byl odvysílán 28. února. Poslechnout a zhlédnout si ji můžete na Spotify nebo na YouTube. Rozhovory jsou v angličtině.

Nechcete zmeškat žádný díl? Pak sledujte podcast na Twitch.