Online konzultace Erasmus+ mládež

12.7.2023

Plánujete podat žádost v rámci programu Erasmus+ mládež?

Zaujaly vás projekty výjezdů mládeže a pracovníků s mládeží nebo projekty participace mládeže? Chtěli byste navázat mezinárodní spolupráci s dalšími organizacemi? Nebo byste rádi umožnili mladým dospělým s omezenými příležitostmi procestovat Evropu?

Nabízíme vám možnost individuálních konzultací, během kterých se můžeme věnovat vašim dotazům k žádosti nebo si vyjasnit pravidla a podmínky pro zapojení.

Nejbližší termín překládání žádostí je do 4. října 2023. Žádosti jsou již otevřené k vyplňování zde. Podávat žádosti mohou organizace pracující s mládeží, školy, dětské domovy, nízkoprahová centra a další instituce, ale také neformální skupiny mladých lidí.

Konzultace proběhnou online každý čtvrtek od 27. července do 21. září v čase od 13:00 do 15:00 na platformě Teams. Odkaz vám bude zaslán před konáním konzultace.

Na každou konzultaci máme 25 minut. Abychom využili tento čas na maximum, prosíme vás, abyste nám do přihlašovacího formuláře napsali konkrétní dotazy, kterým se budeme během konzultace věnovat. Každá organizace bude mít možnost absolvovat až dvě individuální konzultace.

Registrovat se můžete podle příležitostí, které vás zajímají:

Online konzultace: výjezdy mládeže a pracovníků s mládeží a projekty participace mládeže (klíčová akce 1)

Online konzultace: mezinárodní spolupráce mezi organizacemi (klíčová akce 2)

Online konzultace: DiscoverEU - jízda k začlenění