Akce v lednu 2023

10.1.2023

Začátek roku je nabitý akcemi! Nezapomeňte, že deadline pro podávání žádostí je 23. února. Je nejvyšší čas přemýšlet nad vaším dalším projektem! Podívejte se, co pro vás chystáme.

11. ledna | Seminář k programu Erasmus+ Sport v Plzni

Rádi bychom vás pozvali na seminář k novému programu Erasmus+ Sport, který se bude konat 11. ledna 2023 v Plzni, kde vám představíme nový mezinárodní program a poradíme, jak vše úspěšně zvládnout.

12. ledna | Seminář Aktivity participace mládeže

Seminář k Aktivitám participace mládeže se uskuteční 12. ledna 2023 od 13:00 do 17:00 v prostorách budovy Domu zahraniční spolupráce (Na Poříčí 4, Praha 1). Věnovat se budr zejména podávání projektové žádosti.

Projekty participace mládeže KA154 jsou otevřeny mladým lidem a organizacím se zájmem se smysluplně zapojit do občanského dění. Projektový záměr může cílit na různé oblastí – sociální, hospodářské, kulturní, sportovní či politické.  

16. ledna | Webinář DiscoverEU – jízda k začlenění (nejen) pro školy

Zveme vás na webinář nejen pro zástupce škol k novému projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 16. ledna od 16:00.

Chcete umožnit mladým lidem s omezenými příležitostmi vycestovat do Evropy, poznat cizí kulturu, nové lidi, a hlavně sebe sama?

DiscoverEU – jízda k začlenění je příležitost pro organizace a neformální skupiny mladých lidí získat podporu na realizaci projektů, které umožní mladým lidem s omezenými příležitostmi vyrazit na cestu po Evropě.

17. ledna | Webinář pro zájemce o projekty výměn mládeže a mobility pracovníků (KA1)

Zveme vás na informační webinář k předkládání žádostí pro KA1 - mobility osob v oblasti mládeže v rámci programu Erasmus+.

Seminář se bude konat online prostřednictvím MS Teams dne 17. ledna 2023 od 14:00 do 16:00 hodiny.

18. ledna | Webinář DiscoverEU – jízda k začlenění (nejen) pro dětské domovy

Zveme vás na webinář nejen pro zástupce dětských domovů k novému projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 18. ledna od 10:00.

Chcete umožnit mladým lidem s omezenými příležitostmi vycestovat do Evropy, poznat cizí kulturu, nové lidi, a hlavně sebe sama?

DiscoverEU – jízda k začlenění je příležitost pro organizace a neformální skupiny mladých lidí získat podporu na realizaci projektů, které umožní mladým lidem s omezenými příležitostmi vyrazit na cestu po Evropě.

18. ledna | Seminář k programu Erasmus+ Sport v Brně

Rádi bychom vás pozvali na seminář k novému programu Erasmus+ Sport, který se bude konat 18.ledna 2023 v Brně, kde vám představíme nový mezinárodní program a poradíme, jak vše úspěšně zvládnout.

19. ledna | Webinář k solidárním projektům

Tým Evropského sboru solidarity zve všechny zájemce o solidární projekty na informační webinář, který se bude konat online 19. ledna 2023 od 14:00. Dozvíte se vše o solidárních projektech i projektové žádosti.

19. ledna | Individuální konzultace Erasmus+ KA1

Máte již připravený projektový záměr, ale máte ještě nějaké dotazy? Přihlaste se na individuální konzultaci, kde se budeme věnovat vašim individuálním dotazům a otázkám.

25. ledna | Seminář k projektům Partnerství pro spolupráci (KA2)

Zveme vás na informační seminář k předkládání žádostí v Klíčové akci 2 – Partnerství pro spolupráci v programu Erasmus+ mládež k Výzvě 2023!

Seminář se uskuteční v konferenční místnosti Residence Dlouhá dne 25. ledna 2023 od 9:45 do 14:00 hodin v několika blocích a s přestávkami.