Akce v lednu 2022

4.1.2022

Leden je nabitý akcemi! Na co se můžete těšit?

6. ledna 2022 | Informační webinář pro podpořené žadatele – solidární projekty

Dne 6. ledna se uskuteční informační webinář pro podpořené žadatele  – solidární projekty. V rámci školení se účastníci seznámí s náležitostmi projektového cyklu a s finančním řízením solidárních projektů. Webinář se uskuteční online od 16:00 do 17:30. 

Program: 

Projektový cyklus  

Finanční vedení solidárních projektů  

IT nástroje  

Dotazy  

Registrovat se můžete prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 4. ledna 2022. Po uzavření registrace bude všem  přihlášeným účastníkům zaslán odkaz k připojení.

 

12. ledna 2022 | Webinář pro žadatele Erasmus+ mládež Klíčová akce 1

Zveme vás na informační a konzultační webinář pro žadatele o grant v rámci programu Erasmus+ KA1 – mobility osob v oblasti mládeže. Účastníci se dozví, jak co nejlépe napsat žádost a jaké novinky můžou čekat ve financování projektů.

Webinář bude rozdělen do dvou bloků. První časový blok od 10:00 do 12:00 se bude věnovat základním pravidlům programu Erasmus+ a způsobu financování. V druhé odpolední části od 14:00 do 16:00 s vámi projdeme přímo samotný proces registrace EU loginu, organizace i napsání projektové žádosti.

Seminář bude probíhat online pomocí aplikace MS Teams. Registrovat se můžete pomocí online formuláře

 

14. ledna 2022 | Informační webinář pro podpořené žadatele – dobrovolnické projekty

Dne 14. ledna se koná informační webinář pro podpořené žadatele – dobrovolnické projekty. Účastníci budou v rámci programu seznámeni zejména s náležitostmi projektového cyklu a s finančním řízením projektů.

Program: 

  • Projektový cyklus  
  • Finanční vedení dobrovolnických projektů  
  • IT nástroje    

Registrovat se můžete prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 12. ledna 2022. Po uzavření registrace bude všem přihlášeným účastníkům zaslán odkaz k připojení.

 

20. ledna 2022 | Informační webinář k solidárním projektům programu Evropský sbor solidarity

Dne 20. ledna se koná informační webinář k solidárním projektům. Chcete se dozvědět, jaké jsou cíle a pravidla solidárních projektů, jaké priority má program Erasmus+? Zaregistrujte se na školení, které se bude konat online od 16:00 do 17:30.

Program

  • Představení DZS a programu Evropský sbor solidarity
  • Priority programu
  • cíle a pravidla solidárních projektů
  • Kritéria pro hodnocení žádosti
  • Krátké shrnutí finančních pravidel

Na webinář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 19. ledna 2022. Po uzavření registrace obdrží všichni přihlášení odkaz k aplikaci MS Teams, kde bude webinář probíhat.

 

26.–27. ledna 2022 | Cross Over Prague - Cesta k úspěšnému podání projektu KA2

Zúčastněte se národní fáze mezinárodního školení Cross Over Prague, které se zaměřuje na rozvoj kvality projektů Klíčové akce 2 v programu Erasmus+ mládež! Školení vám pomůže proměnit nápady v realizovatelné projekty v rámci Klíčové akce 2, lépe pochopit formální a kvalitativní kritéria KA2 Partnerství pro spolupráci a navázat kontakty při mezinárodní fázi.Cross Over je určen těm, kteří mají zkušenost s programem Erasmus+ mládež nebo již zkoušeli předkládat projekt, který nebyl podpořený.

Školení se bude konat 26.–27. ledna 2022 přes aplikaci Microsoft Teams.

Přihlásit se můžete níže přes registrační formulář, a to nejpozději do 21. ledna 2022 do 12:00.

 

28. ledna 2022 | Školení Z DOMU do DOMU

Zveme vás na školení Z DOMU DO DOMU k programu Erasmus+ pro pracovníky s mládeží z domů dětí a mládeže. Pracujete s mladými lidmi v rámci neformálního vzdělávání? Vnímáte potřebu každodenní činnost oživit a posunout dál? Chtěli byste sdílet zkušenosti a dobrou praxi s kolegy ze zahraničí? V rámci školení se účastníci dozví, o jaké typy projektů můžou zažádat a jaké jsou podmínky podání.

Akce se bude konat v Rezidenci Dlouhá 17 (Dlouhá 17, Praha 1) v čase od 9:00 do 16:00. Školení a catering jsou hrazeny.

Přihlášení je možné do 25. ledna 2022, nebo do naplnění kapacity, která je s ohledem na aktuální situaci omezena. Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře