Informační webinář k solidárním projektům

20.7.2022

Tým Evropského sboru solidarity zve všechny zájemce o solidární projekty na informační webinář, který se bude konat online 6.9.2022 od 15:00.

Chceš být aktivní ve své komunitě? Máš zájem načerpat zkušenosti, naučit se nové věci a zlepšit svoje postavení na trhu práce? Chceš se realizovat a inspirovat ostatní? Pusť se do solidárního projektu!

Solidární projekt iniciuje, připravuje a realizuje skupina mladých lidí, která projeví solidaritu tím, že reaguje na klíčové výzvy v místní komunitě, a přispěje tak k pozitivní změně. Jedná se o národní iniciativu, která ale reflektuje evropské hodnoty. Více se dozvíte také v naší publikaci Vytvoř solidární projekt či v programové příručce.

Na semináři se dozvíte, jak navrhnout projekt a podat projektovou žádost. Nejbližší termín pro podávání žádostí je 4. října 2022.

Už teď je žádost k dispozici otevřená k vyplnění – Solidarity projects. Můžeš se na ní podívat a zkusit vyplňovat. 

Program

  • Představení DZS a programu Evropský sbor solidarity
  • Priority programu
  • Cíle a pravidla solidárních projektů
  • Kritéria pro hodnocení žádosti
  • Krátké shrnutí finančních pravidel


Na webinář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře*, a to nejpozději do 4.9.2022. Po uzavření registrace obdrží všichni přihlášení odkaz k aplikaci MS Teams, kde bude webinář probíhat.

*Pokud nejste součástí žádné organizace, do kolonky "Instituce" napište např. "ne."

V případě dotazů kontaktuje Soňu Hoigerovou, e-mail: sona.hoigerova@dzs.cz