Webináře DiscoverEU - jízda k začlenění

5.12.2022

Letos v únoru proběhne další kolo výzvy DiscoverEU - jízda k začlenění! Proto jsme pro vás připravili řadu webinářů, kde se dozvíte všechny potřebné informace!

DiscoverEU – jízda k začlenění je příležitost pro organizace a neformální skupiny mladých lidí získat podporu na realizaci projektů, které umožní mladým lidem s omezenými příležitostmi vyrazit na cestu po Evropě.

Nový formát doplňuje oblíbenou soutěž DiscoverEU, v rámci které může každý osmnáctiletý Evropan vyhrát vlakovou jízdenku a cestovat po Evropě. Jízda k začlenění vznikla proto, aby příležitost vycestovat dostali i mladí lidé s omezenými příležitostmi, kteří by se do soutěže DiscoverEU nemohli nebo nezvládli zapojit sami. 

Iniciativa je součástí programu Erasmus+, který podporuje rovné příležitosti a inkluzi ve všech svých akcích. Organizace, které se zapojí do DiscoverEU – jízda k začlenění, by měly navrhovat přístupné a inkluzivní projektové aktivity, zohledňovat názory účastníků s omezenými příležitostmi a zapojovat je do rozhodovacího procesu.

Připojte se na naše webináře, kde se dozvíte vše potřebné o projektu i projektové žádosti. 

První webinář proběhne již 15. prosince od 16:00! Registrovat se můžete skrze registrační formulář

Nehodí se vám tento termín? Přihlaste se na další webináře, které pro vás připravujeme:

9. ledna 2023 | Informační webinář DiscoverEU - jízda k začlenění

16. ledna 2023 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění (nejen) pro školy

18. ledna 2023 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění (nejen) pro dětské domovy