Webináře DiscoverEU - jízda k začlenění

22.8.2022

Zaujal vás nový projekt DiscoverEU - jízda k začlenění, který který umožňuje mladým lidem s omezenými příležitostmi zapojit se do soutěže DiscoverEU? Přihlaste se na webináře, které pro vás připravujeme!

DiscoverEU – jízda k začlenění je příležitost pro organizace a neformální skupiny mladých lidí získat podporu na realizaci projektů, které umožní mladým lidem s omezenými příležitostmi vyrazit na cestu po Evropě.

Nový formát doplňuje oblíbenou soutěž DiscoverEU, v rámci které může každý osmnáctiletý Evropan vyhrát vlakovou jízdenku a cestovat po Evropě. Jízda k začlenění vznikla proto, aby příležitost vycestovat dostali i mladí lidé s omezenými příležitostmi, kteří by se do soutěže DiscoverEU nemohli nebo nezvládli zapojit sami. 

Iniciativa je součástí programu Erasmus+, který podporuje rovné příležitosti a inkluzi ve všech svých akcích. Organizace, které se zapojí do DiscoverEU – jízda k začlenění, by měly navrhovat přístupné a inkluzivní projektové aktivity, zohledňovat názory účastníků s omezenými příležitostmi a zapojovat je do rozhodovacího procesu.

Zaujal vás nový projekt? Přihlaste se na webinář, kde se dozvíte podrobnosti o projektu DiscoverEU - jízda k začlenění.

5. září 2022 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění

Zveme vás na webinář k novému projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 5. září od 10:00.

Tento webinář je určen pro organizace pracující s mladými osmnáctiletými lidmi, kteří se potýkají s omezenými příležitostmi.

Na seminář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 31. srpna. Po uzavření registrace vám zašleme email s bližšími informacemi.

13. září 2022 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění pro školy

Zveme vás na webinář k novému projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 13. září od 15:00.

Na seminář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 8. září. Po uzavření registrace vám zašleme email s bližšími informacemi.

16. září 2022 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění nejen pro dětské domovy

Zveme vás na webinář k novému projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 16. září od 15:00.

Na seminář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 8. září. Po uzavření registrace vám zašleme email s bližšími informacemi.

 

Pokud máte k novému projektu dotaz, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese anezka.sechovova@dzs.cz.