Aktuality

Česko-německé fórum mládeže hledá KOORDINÁTORKU / KOORDINÁTORA

19.4.2017

Funkční období je od září 2017 do května 2019. Fórum se skládá z 15 českých a 15 německých účastníků, kteří se aktivně angažují v česko-německých vztazích. Smyslem tohoto grémia je zprostředkovat do oficiálního dialogu mezi Českou republikou a Německem názory mladé generace a nabídnout mladým Čechům a Němcům prostor k setkávání a k diskuzi.

Hledá se 7 statečných!

5.4.2017

Inspirujte ostatní svým životním příběhem! Dům zahraniční spolupráce vyzývá všechny „hrdiny“, kteří v životě překonali těžké překážky a poprali se s nepřízní osudu, aby vystoupili z davu a dali o sobě vědět.

Soutěž pro středoškoláky

5.4.2017

Soutěž nejaktivnější středoškolák 2017 pořádá ProStredoskolaky.cz Vybereme 50 nejlepších středoškoláků, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se soutěží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

Staň se dobrovolníkem v USE-IT Prague z.s.

29.3.2017

USE-IT Prague je parta dobrovolníků pomáhající mladým cestovatelům, a to tak že pro ně vytváří nekomerční mapy a spravuje vlastní infocentrum u Palackého náměstí. Kromě toho pořádáme cestovatelská promítání (každý čtvrtek večer), vzdělávací a týmové akce.