Obecné

Program květnových aktivit Dobrovolnického centra 67

25.4.2017

Zveme vás na květnové přednášky akce, které jsme pro vás připravili. Dozvíte se například, jak lze cestovat s minimem nákladů a pomáhat na organických farmách, jak realizovat svoje nápady a prospět místní komunitě anebo jak se zdokonalit v každodenní komunikaci. Čeká vás také vernisáž výstavy fotografií dobrovolnice ze zahraničí, která se dívá na Brno možno trošku jinak než vy. Seznámíte se také s principy komunitou podporovaného zemědělství.

Česko-německé fórum mládeže hledá KOORDINÁTORKU / KOORDINÁTORA

19.4.2017

Funkční období je od září 2017 do května 2019. Fórum se skládá z 15 českých a 15 německých účastníků, kteří se aktivně angažují v česko-německých vztazích. Smyslem tohoto grémia je zprostředkovat do oficiálního dialogu mezi Českou republikou a Německem názory mladé generace a nabídnout mladým Čechům a Němcům prostor k setkávání a k diskuzi.

Staň se dobrovolníkem v USE-IT Prague z.s.

29.3.2017

USE-IT Prague je parta dobrovolníků pomáhající mladým cestovatelům, a to tak že pro ně vytváří nekomerční mapy a spravuje vlastní infocentrum u Palackého náměstí. Kromě toho pořádáme cestovatelská promítání (každý čtvrtek večer), vzdělávací a týmové akce.

Studuj a bav se online!

3.2.2017

Umíš prodat svoje dovednosti v angličtině? Víš, jak má vypadat životopis, který zaujme? Využíváš sociální sítě skutečně efektivně? Vyzkoušej si, jak jsi na tom a zapoj se do vzdělávací online platformy.

Vyšla říjnová Mozaika!

12.10.2016

Vyšlo poslední letošní číslo bulletinu Mozaika - najdete v něm rozhovor s koordinátorem projektu Strukturovaného dialogu (KA3), článek o školení pro pracovníky s mládeží nebo fotoreportáž z EDS BUS TOUR 2016.

Stránky