Obecné

Zapojte se do průzkumu sítě Eurodesk

29.6.2017

Jako jeden z hlavních poskytovatelů informací pro evropskou mládež Eurodesk věří, že mobilita mládeže silně přispívá k rozšiřování obzorů, zlepšuje zaměstnatelnost, stimuluje kreativitu a učení se a rozvíjí kompetence, které umožňují lidem pozitivně spolupracovat v interkulturní společnosti.

Letní akademie Hejbej

5.6.2017

Srpnová zážitkově-vzdělávací akce zaměřená na aktuální témata, jejichž pochopení pomáhá zasadit přicházející informace do kontextu a zorientovat se v současném společensko-politickém dění.

Studuj a bav se online!

3.2.2017

Umíš prodat svoje dovednosti v angličtině? Víš, jak má vypadat životopis, který zaujme? Využíváš sociální sítě skutečně efektivně? Vyzkoušej si, jak jsi na tom a zapoj se do vzdělávací online platformy.

Vyšla říjnová Mozaika!

12.10.2016

Vyšlo poslední letošní číslo bulletinu Mozaika - najdete v něm rozhovor s koordinátorem projektu Strukturovaného dialogu (KA3), článek o školení pro pracovníky s mládeží nebo fotoreportáž z EDS BUS TOUR 2016.

Letní vydání Mozaiky

12.7.2016

Nové číslo bulletinu Mozaika přináší informace o programu Erasmus+ vysokoškolské vzdělávání, kampani "Umění žit spolu" nebo rozhovory s účastnicemi mezinárodních projektů.

Nové publikace Eurodesku

9.2.2016

Eurodesk vydal ve spolupráci s Národním informačním centrem pro mládež a Europassem nové aktualizace tří publikací - Práce v zahraničí, Studium v zahraničí a Dobrovolnictví!