Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

30. 11. 2015 Aktuality

Interaktivní workshop "INVENCE V PROJEKTU"

Národní podpůrné středisko EPALE spolu s programem Erasmus+: vzdělávání dospělých si vás dovolují pozvat na na interaktivní workshop „Invence v projektu“. Workshop se bude konat ve čtvrtek 3. 12. 2015 od 10:00 do 15:30 hodin v hotelu DUO v Praze 9.

Číst více

26. 11. 2015 Školení

Mezinárodní školení "KA3, Structuring the Dialogue"

Mezinárodní školení zaměřené na výměnu zkušeností a dobré prace v oblasti strukturovaného dialogu mládeže s cílem rozvinout společnou strategii na základě kvalitních projektů KA3.

Číst více

23. 11. 2015 Erasmus+

Informační seminář pro žadatele KA2 - Erasmus+ mládež

Dne 10. prosince 2015 se v Praze, v budově DZS uskuteční informační a konzultační den pro žadatele o grant v rámci Klíčové akce 2 Strategická partnerství programu Erasmus+ mládež.

Číst více

18. 11. 2015 Aktuality

Tady a teď: zážitkové metody v poradenství

Dům zahraniční spolupráce, Centrum Euroguidance Vás zve na tematický seminář pro poradce. Seminář se bude konat v hotelu Duo Teplická 492/19, Praha 9, dne 1. 12. 2015 s registrací od 8:45.

Číst více

16. 11. 2015 Erasmus+

Informační den pro projekty Strukturovaného dialogu

Ve středu 16. prosince se v Praze v prostorách Domu zahraniční spolupráce uskuteční informační a konzultační den pro žadatele o grant v rámci Klíčové aktivity 3 - strukturovaného dialogu mládeže, programu Erasmus+ mládež.

Číst více

16. 11. 2015 Školení

Mezinárodní školení „TicTac“

Cílem mezinárodního školení TicTac je podpořit kvalitu projektů mládežnických výměn v rámci programu Erasmus+ mládež. Je určeno pracovníkům s mládeží  a mládežnickým lídrům (dobrovolníkům i profesionálům), kteří se zajímají o možnosti mezinárodní spolupráce jako prostředku k řešení jejich lokálních problémů v rámci programu Erasmus+ mládež.

Číst více

13. 11. 2015 Práce

Hledá se Tajemnice/tajemník národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží

Česká rada dětí a mládeže a Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží nabízí pracovní pozici: Tajemnice/tajemník národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží.

Číst více

12. 11. 2015 Aktuality

Výuka k aktivnímu občanství

Přijďte diskutovat o možnostech občanské angažovanosti mladých lidí. Jeden svět na školách pořádá 10. prosince konferenci "Výuka k aktivnímu občanství" jejímž cílem je poskytnout prostor pro diskuzi o tématu aktivního zapojení mladých lidí do občanského a politického života v České republice.

Číst více

12. 11. 2015 Školení

Mezinárodní školení "Open up"

Česko-polsko-slovenské školení je určené všem nováčkům, kteří by se rádi zapojili do programu Erasmus+ mládež, ale zatím s ním nemají žádné zkušenosti. Přítomnost účastníků z Česka, Slovenska a Polska nabízí skvělou příležitost, jak si najít partnery pro první mezinárodní projekt.

Číst více

11. 11. 2015 Aktuality

Debata v Kampusu: Extremismus u mladých lidí

Rozmáhají se mezi mladými lidmi radikální názory? Proč tomu tak je? A jak lze tyto postoje ovlivňovat - kdo a jak by je měl mírnit? Zajímá nás, jak to vidí mladí lidé. Přijďte diskutovat! Vaše názory budou slyšet. Debata sekoná 18. listopadu v Praze.

Číst více

Další >