Eurodesk

Aktuality

30. 10. 2014 Soutěž

Vyhraj 3 dny v Praze s programem pro svoji třídu

Open Society House s.r.o. ve spolupráci s občanským sdružením Change it! a projektem Nenech sebou zametat! vyhlašují soutěž pro třídy nebo neformální skupiny mladých lidí do 26 let o tři denní výlet po Praze s bohatým programem. Stačí natočit krátké video a společně s přihláškou do 12.12.!

Číst více

29. 10. 2014 Partneři

Síťovací setkání ke strukturovanému dialogu s mládeží

Česká rada dětí a mládeže a Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží Vás zve na síťovací setkání, které se uskuteční 13. listopadu od 9 do 17 hodin v prostorách MŠMT. 

Číst více

28. 10. 2014 Školení

Cross sektorální konference V4! Staňte se součástí něčeho většího!

Zajímáte se o svět kolem sebe a chcete aktivně přispět ke spolupráci ziskového a neziskového sektoru? Pak je tato akce přesně pro Vás!

Číst více

28. 10. 2014 Dobrovolnictvi

Move for Social Inclusion - EVS

Nejsou ti lhostejné lidské osudy? Máš zájem vyrazit na delší dobu do zahraničí a během svého pobytu pomáhat? Zúčastni se 9 měsíční EVS v Itálii v oblasti Turínska v městečku  Luserna San Giovanni a staň se dobrovolníkem v centru pro seniory RIFUGIO RE CARLO ALBERTO za podpory hostitelské organizace AFSAI. 

Číst více

27. 10. 2014 Dobrovolnictvi

Dobrovolnictví v rámci programu GLEN

Zajímá vás program GLEN? Přemýšlíte o účasti, ale nejste si jisti tím, co GLEN obnáší? Přijďte si svůj obrázek vyjasnit na říjnový INEX Pub - už 30. října 2014!

Číst více

25. 10. 2014 Erasmus+

Ty a ERASMUS+

Tmelník ti nabízí další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se pořádají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Který tě zaujme nejvíc?

Číst více

24. 10. 2014 Soutěž

Výtvarná soutěž pro dětské domovy!

Dům zahraničí spolupráce vyhlašuje každoroční výtvarnou soutěž na téma „DOKÁŽU POMOCI DRUHÝM“, která je v letošním roce určená dětským domovům z celé České republiky . Cílem letošního ročníku akce je zapojení dětských domovů do aktivit Erasmus+.

Číst více

21. 10. 2014 Dobrovolnictvi

Staň se dobrovolníkem na Olympiádě a Paralympiádě 2016 v Riu

Pod Sloganem „Buď hrdinem svého hrdiny. Buď dobrovolníkem“, se mohou dobrovolníci z celého světa hlásit na největší sportovní událost světa. Přihlášky můžeš zasílat až do 15. listopadu 2014.

Číst více

17. 10. 2014 Partneři

Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání

Národní institut pro další vzdělávání pořádá v rámci projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání IV. kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání.

Číst více

17. 10. 2014 Erasmus+

Seminář pro podpořené žadatele E+: Mládež v akci

Zveme všechny podpořené žadatele projektů zaměřených na oblast mládeže na seminář týkající se jejich schválených projektů. Na setkání budeme probírat grantovou smlouvu, možné problematické body projektů a také vyúčtování Závěrečné zprávy a ostatní administrativní náležitosti projektů.

Číst více

Další >