Eurodesk

Aktuality

1. 9. 2014 Partneři

Spolupráce s mládeží z Jordánska

V rámci projektu "New Bridge for Youngsters" Tmelník navázal spolupráci s partnerskou organizací z Blízkého východu. Díky podpoře z programu ERASMUS+ jsme měli možnost potkat se s lidmi z jordánského sdružení Youth Spirit Center a naplánovat, co společně podnikneme v oblasti aktivit pro mladé.

Číst více

1. 9. 2014 Partneři

Ladronkafest 2014

Landronkafest je největším festivalem volnočasových aktivit ve střední Evropě - a i Dům zahraniční spolupráce tu bude mít svůj koutek zaměřený na program Erasmus+: Mládež v akci. Akce se koná už tuto sobotu 6. září!

Číst více

30. 8. 2014 Partneři

Podzim s ERASMUS+

Tmelník ti představuje další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se konají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Podívej se, který z nich ti bude sedět nejlépe?

Číst více

29. 8. 2014 Soutěž

Soutěž pro amatérské filmaře

Příležitost pro mladé lidi s aktivní zájmem o film - Nadace World Nomads vyhlašuje soutěž pro amatérské filmaře, jejíž hlavní cenou je desetidenní cestu do Mexika!  

Číst více

29. 8. 2014 Erasmus+

Na kafe s Erasmem+

Konzultační dny pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o programu Erasmus+: Mládež v akci se uskuteční nejen v Praze, ale i ve Vašem kraji!

Číst více

27. 8. 2014 Soutěž

Flesh Europa 28

Flash Europa 28 má za cíl představit krátké příběhy vytvořené mladými Evropany a nabídnout je zdarma čínským čtenářům online. Z každé z 28 zemí EU budou vybráno 5 příběhů, které budou následně 28 týdnů přístupné pomocí aplikace čínskému publiku. Uzávěrka pro zasílání příspěvků je již 31.8.2014!

Číst více

27. 8. 2014 Erasmus+

Výměna mládeže v Bonnu

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy hledá účastníky říjnové výměny mládeže v německém Bonnu!

Číst více

26. 8. 2014 Erasmus+

Konzultační dny programu Erasmus+: Mládež v akci

Neváhejte se chopit příležitosti získat grant, který lze využít na mobilitu mladých lidí a pracovníků s mládeží či spolupráci na inovacích a výměnu osvědčených postupů v oblasti vzdělávání mládeže!

Číst více

25. 8. 2014 Erasmus+

Nabídka výměny mládeže Connecting Through Science

Evropské centrum mládeže Břeclav získalo grant na výměnu mládeže, která se bude konat v Lednici v posledním říjnovém týdnu. Přihlásit se můžete až do 20. září.

Číst více

25. 8. 2014 Dobrovolnictvi

Pohádkový festival Jičín hledá dobrovolníky

Pokud máte ještě začátkem září volno, máme pro Vás skvělou příležitost! Na již 24. ročník festivalu Jičín se hledají dobrovolníci a brigádníci. Akce se koná 9. až 14.9.2014. Ubytování i strava zajištěna.
 

Číst více

Další >