Eurodesk

Aktuality

24. 10. 2014 Soutěž

Výtvarná soutěž pro dětské domovy!

Dům zahraničí spolupráce vyhlašuje každoroční výtvarnou soutěž na téma „DOKÁŽU POMOCI DRUHÝM“, která je v letošním roce určená dětským domovům z celé České republiky . Cílem letošního ročníku akce je zapojení dětských domovů do aktivit Erasmus+.

Číst více

21. 10. 2014 Dobrovolnictvi

Staň se dobrovolníkem na Olympiádě a Paralympiádě 2016 v Riu

Pod Sloganem „Buď hrdinem svého hrdiny. Buď dobrovolníkem“, se mohou dobrovolníci z celého světa hlásit na největší sportovní událost světa. Přihlášky můžeš zasílat až do 15. listopadu 2014.

Číst více

17. 10. 2014 Partneři

Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání

Národní institut pro další vzdělávání pořádá v rámci projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání IV. kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání.

Číst více

17. 10. 2014 Erasmus+

Seminář pro podpořené žadatele E+: Mládež v akci

Zveme všechny podpořené žadatele projektů zaměřených na oblast mládeže na seminář týkající se jejich schválených projektů. Na setkání budeme probírat grantovou smlouvu, možné problematické body projektů a také vyúčtování Závěrečné zprávy a ostatní administrativní náležitosti projektů.

Číst více

14. 10. 2014 Partneři

Hledají se účastníci na seminář v Lipsku

Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy hledá 4 účastníky na mezinárodní seminář v Lipsku v termínu  9. - 14. 11. 2014. Seminář je určen mladým lidem ve věku 18 - 30 let a jeho tématem je pravicový extremismus jako hrozba pro současnou mládež.
 

Číst více

14. 10. 2014 Partneři

Středoškolské soutěže a prezentace práce talentů IV

Podzimní seminář Středoškolské soutěže a prezentace práce talentů IV je určen žákům, kteří se ve školním roce 2014/2015 rozhodli věnovat Středoškolské odborné činnosti nebo uvažují o své účasti. Od 6. do 8. listopadu jej v Brně pořádá Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky, o. s.

Číst více

12. 10. 2014 Partneři

Co dělá Tmelník na podzim a v zimě

Přestože léto s prázdninami je již pryč, Tmelník nelení a stále aktivně pro vás připravuje projekty. Níže se dočtete, co aktuálně připravujeme, čili do čeho byste se mohli zapojit také vy. Jak již bývá zvykem, projekty Tmelníku jsou otevřeny všem motivovaným zájemcům bez ohledu na veškeré překážky.

Číst více

12. 10. 2014 Erasmus+

Podzim v Evropě

Tmelník ti nabízí další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se pořádají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Který tě zaujme nejvíc?

Číst více

10. 10. 2014 Dobrovolnictvi

Dobrovolnický program Institutu umění

Staňte se dobrovolníkem v Institutu umění – Divadelním ústavu (IDU). Díky dobrovolnické činnosti v IDU můžete získat praktické zkušenosti, uplatnit znalosti, realizovat své zájmy a rozvíjet sociální dovednosti. Dobrovolně se může angažovat opravdu každý!

Číst více

10. 10. 2014 Erasmus+

Europe! Support the Youth! Forum of young Europe

Další nabídka z Jindřichova Hradce - tentokrát se jedná o výměnu mládeže, která se uskuteční ve Varšavě ve dnech 10 až 16. prosince 2014. A pozor, zbývají dvě volná místa!

Číst více

Další >