Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

4. 8. 2015 Práce

Stáž ve společnosti zabývající se mezinárodním obchodem

Česká inovativní výrobní a designérská společnost Plastkon product s.r.o.s rozsáhlými mezinárodními aktivitami nabízí dvě volná místa - jedno v Praze (podpora mezinárodního obchodu) a v Mikulovicích u Jeseníků (grafik).

Číst více

3. 8. 2015 Erasmus+

United Youth Combating Hate

Rasistické projevy zamořují nejen prostředí internetu. Rostoucí nenávist k čemukoliv co je jiné, xenofobie, etnické nebo náboženské napětí jsou realitou současné Evropy. United Youth Combating Hate je projekt, který reaguje na tato aktuální témata.

Číst více

30. 7. 2015 Práce

Volné místo v Eurocentru Pardubice

Úřad vlády ČR hledá regionální/ho koordinátora/ku informačních aktivit o EU na pracovně právní poměr formou DPČ pro Eurocentrum Pardubice.

Číst více

27. 7. 2015 Školení

Česko-polsko-slovenské školení „MALL – from local to international“

Školení MALL (Mobility Academy for Local Leaders) je třífázové školení, které si klade za cíl podpořit mládežnické lídry nebo začátečníky v oblasti práce s mládeží v jejich rozvoji z lokální projektové úrovně na úroveň mezinárodní.

Číst více

27. 7. 2015 Erasmus+

Výměna mládeže v Chorvatsku

Organizace Change it! hledá 6 účastníků (5 + leader) na projekt do Chorvatska ''New Opportunities for Youth'' , který se uskuteční ve dnech 5. až 14. srpna 2015. 

Číst více

24. 7. 2015 Práce

Staň se redaktorem časopisu Brainstorm

Zajímáte se o cestování, studium v zahraničí a příběhy mladých Čechů a Slováků z celého světa? Chcete si sami vyzkoušet práci redaktora časopisu? Zajímají Vás tato témata a dřímá ve Vás skrytý novinářský talent? Aktuálně časopis rozšiřuje svůj tým redaktorů, fotografů a grafiků. 

Číst více

21. 7. 2015 Erasmus+

„HEALTHY LIFESTYLE“ – Rumunsko

Bilaterální výměna mládeže pro 25 českých účastníků, kteří rádi sportují a zajímají se o zdravý životní styl. 

Číst více

16. 7. 2015 Aktuality

Prázdniny s Brontosaurem

Nevíš co s prázdninovým volnem? Chceš zažít něco zajímavého a při tom pomoct dobré věci? Vyjeď na tábor s Brontosaurem! Stále je možné se ještě přihlásit!

Číst více

16. 7. 2015 Práce

Částečný úvazek v neziskové organizaci

Nezisková organizace Youth and Environment Europe (YEE) hledá mladou motivovanou osobou pro částečný úvazek na pozici koordinátor sítě. Náplní práce je koordinace mezinárodních mládežnických projektů, STEP projekt a správa webové stránky a sociálních sítí.
 

Číst více

15. 7. 2015 Dobrovolnictvi

Volné místo na EDS ve Francii

Dům dětí hlavního města Prahy hledá jednoho dobrovolníka na roční dobrovolnou službu do Francie. Začátek projektu je v září 2015.

Číst více

Další >