Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

26. 8. 2015 Aktuality

Youth strategy - vyjádři svůj názor!

Pokud jste mládežnická organizace nebo je Vám mezi 15 až 30 lety, máte možnost vyjádřit svůj názor na mládežnickou politiku. Dotazník vytvořila Evropská komise a je možnost ho vyplnit už jen do 31. srpna.

Číst více

24. 8. 2015 Erasmus+

Zveme Vás na výměnu mládeže Out of Tolerance

Chceš se postavit předsudkům? Poznat jiné názory a vyjádřit i ten svůj? Na tomto projektu budeš mít možnost! Setkáš se tu s dalšími 41 účastníky z České republiky, Turecka, Slovenska, Nizozemí, Portugalska a Polska, se kterými se budeš celý týden zabývat tímto tématem.

Číst více

24. 8. 2015 Aktuality

Pečeť kvality 2015 pro projekty výměn mládeže

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje Pečeť kvality za rok 2015. Za sektor mládeže se mohou přihlásit projekty výměn mládeže které byly podpořeny grantem programu Mládež v akci.

Číst více

21. 8. 2015 Erasmus+

You are the world: česko-arménská výměna mládeže hledá účastníky!

Že nechceš, aby prázdniny skončily se začátkem školního roku? Vyjeď v září na výměnu mládeže s Armény. Vyraz sám nebo s kamarádem a rozšiř si obzory nejen o arménské kultuře, ale také o tom, jak můžeš měnit svět kolem sebe a které příležitosti Ti přináší současná Evropa. 

Číst více

17. 8. 2015 Školení

Laboratory of participation

Ve dnech 2. - 4.10. se uskuteční národní fáze mezinárodního školení Laboratory of participation. Školení je určeno všem zájemcům o téma participace mládeže, kteří by rádi zužitkovali své zkušenosti v této oblasti, zlepšili své znalosti a seznámili se s novými metodami a dovednostmi, které by je posunuly dále v jejich činnosti.

Číst více

14. 8. 2015 Dobrovolnictvi

Tandem hledá dobrovolníky do Německa

Plzeňská organizace Tandem - koordinační centrum česko-německých výměn mládeže hledá dobrovolníky do svých partnerských organizacích s nástupem od září (nebo i později)  2015 na dobu jednoho roku.

Číst více

13. 8. 2015 Soutěž

Fotosoutěž "Poznej svět, poznáš sebe"

Dům zahraniční spolupráce vyhlásil fotosoutěž pro amatérské fotografy na téma "Poznej svět, poznáš sebe". Příspěvky můžete zasílat do 11. září 2015.

Číst více

7. 8. 2015 Školení

"Cross Over"

Dne 2. října se v prostorách DZS (Na Poříčí 1035/4, Praha 1) uskuteční národní fáze mezinárodního školení Cross Over v podobě informačního a kontaktního semináře. Školení Cross Over je zaměřeno na krossektorální spolupráci v rámci Klíčové akce 2: Strategických partnerství programu Erasmus+ mládež mezi sektorem neformálního vzdělávání, podnikatelským sektorem a vzdělávacími institucemi.

Číst více

5. 8. 2015 Erasmus+

Jak se vařilo a dařilo na výměně mládeže o zdravém vaření

Prázdniny už jsou v plném proudu. Slunce, léto, volno, tábor a pro některé možná dokonce projekt výměny mládeže z programu Erasmus+! My jsme jedním takovým celé prázdniny odstartovali. 

Číst více

4. 8. 2015 Práce

Stáž ve společnosti zabývající se mezinárodním obchodem

Česká inovativní výrobní a designérská společnost Plastkon product s.r.o.s rozsáhlými mezinárodními aktivitami nabízí dvě volná místa - jedno v Praze (podpora mezinárodního obchodu) a v Mikulovicích u Jeseníků (grafik).

Číst více

Další >