Eurodesk

Aktuality

29. 1. 2015 Partneři

Lednová Mozaika

Máme pro Vás první letošní vydání bulletinu Mozaika! Představí se v něm Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží nebo se dozvíte, které projekty získaly Pečeť kvality, kterou pravidelně uděluje Dům zahraniční spolupráce.

Číst více

27. 1. 2015 Erasmus+

Výměny mládeže pro každého v ČR

Tmelník pomáhá mladým lidem realizovat jejich vlastní nápady a iniciativu skrze interkulturní výměny mládeže konané v ČR. V tomto roce máme již několik takových akcí v plánu, a další budou přibývat. Tímto bychom rádi vyzvali všechny zájemce o zapojení se do výměn mládeže v ČR, aby nás kontaktovali. Aktuálně Vás pak zveme k účasti na výměně mládeže na podporu tolerance vůči LBGT komunitě, a to již v únoru!

Číst více

26. 1. 2015 Dobrovolnictvi

Hledá se zájemce o dobrovolnou službu v Tanzanii

Slezská diakonie nabízí možnost účasti dvěma českým a jednomu slovenskému dobrovolníkovi ve věku 17 až 30 let na dobrovolné službě v délce 9 měsíců na projektu v Tanzanii. 

Číst více

26. 1. 2015 Partneři

KOLA – LODĚ - JAZYKY

ICM Jindřichův hradec nabízí týdenní prázdninový kurz (25.7. - 1.8.2015) v Jižních Čechách s neformální výukou angličtiny a španělštiny, výlety na kolech po CHKO Třeboňsko a dvoudenní výpravou na kanoích po jihočeských řekách.

Číst více

24. 1. 2015 Dobrovolnictvi

Tmelník: Info schůzka u kafe

Přijď si popovídat o tom, jaké výměny mládeže, kurzy, EDS a jiné aktivity Tmelník v dohledné době pořádá, jak to na nich probíhá, anebo co to je vlastně Tmelník a co nabízí :-)

Číst více

23. 1. 2015 Cestování

S ERASMUS+ v novém

S Tmelníkem můžeš vyrazit na řadu mezinárodních akcí neformálního vzdělávání. Jestli tě baví poznávat nové věci, potkávat lidi z jiných zemí, dobrovolničit a objevovat, pak je tu Tmelník právě pro tebe! V následujícím článku se dozvíš o důležitých novinkách pro účastníky akcí Tmelníku, a nechybí ani naše aktuální nabídka pobytů EVS a dalších aktivit pro mladé.

Číst více

22. 1. 2015 Studium

O lidských právech v Berlíně

Hledáš nové zážitky a rád/a bys potkal/a další akční lidi? Přidej se k nadšencům do lidských práv a pojeď na mezinárodní akci s Tmelníkem!

Číst více

22. 1. 2015 Dobrovolnictvi

Volná místa v dobrovolnických projektech v Německu

Tandem nabízí sedm volných dobrovolnických míst pro zájemce o jednoleté zahraniční mobility Evropské dobrovolné služby v Německu od 1. července a 1. září 2015. 

Číst více

22. 1. 2015 Práce

INEX-SDA hledá stážisty

INEX - sdružení dobrovolných aktivit hledá 3 stážistky/stážisty do pražské kanceláře na podporu našich projektů pro letošní sezónu dobrovolnických a vzdělávacích projektů.
 

Číst více

21. 1. 2015 Soutěž

Napiš esej týkající se strukturovaného dialogu a vyhraj zajímavé ceny!

Máš zájem o stáž na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy či účast na mezinárodní konferenci v Lotyšsku? Zapoj se do evropské konzultace formou eseje a vyhraj zajímavé ceny!

Číst více

Další >