Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

1. 7. 2015 Aktuality

Prázdninová Mozaika

Nové číslo bulletinu Mozaika přináší informaci o zapojení do hry k 10. výročí aktivity eTwinning, rozhovor se stipendistkou programu AKTION nebo shrnutí Evropského týdne mládeže 2015!
 

Číst více

29. 6. 2015 Erasmus+

Profesionální snění v Česku aneb výměna mládeže Professional dreamers!

Zavři oči. Zhluboka se nadechni. A začni snít… Co je tvůj největší sen? Kam chceš v životě a kterými cestičkami se chceš vydat? Je jich tolik... Která je ta tvoje? Jak vypadá tvůj vysněný život? Zkus se na chvíli zastavit… dostat se z okovů dnešní uspěchané doby… a najít svůj klid… Protože jedině tak konečně uslyšíš svůj vnitřní hlas, který zná odpovědi na všechny otázky. Zaposlouchej se do ticha a tvůj hlas opět promluví.

Číst více

26. 6. 2015 Dobrovolnictvi

2 volná místa na EDS do Itálie a Slovinska

Organizace Petrklíč Help hledá účastníky dvou projektu Evropské dobrovolné služby. Jeden v Itálii na rok od září 2015 a další na tři měsíce ve Slovinsku už od začátku sprna 2015. 

Číst více

25. 6. 2015 Studium

Středoškolské pobyty v Evropě, Jižní Americe a Asii

AFS Mezikulturní programy nabízí roční nebo semestrální pobyt na středních školách ve Francii, Itálii, ale i Argentině nebo Japonsku. Odjet můžete už v lednu 2016.

Číst více

24. 6. 2015 Aktuality

Zážitková akce pro mladé

Slovenská nezisková organizace Plusko nabízí účast na zážitkové akci Bez Tabu, která se uskuteční 24.7. - 1.8.2015 na Slovensku (Myjava - lazy). Tématem akce jsou změny. Můžete se těšit na skvělou atmosféru a množství výzev v kruhu příjemných lidí. Potkáte inspirativní hosty, zažijete silné momenty a o to všechno se postará 9 zkušených instruktorů.

Číst více

24. 6. 2015 Studium

Letní žurnalistická škola

Zajímá tě žurnalistika? Chceš se naučit psát poutavé články a k tomu ještě získat mezinárodní zkušenost? Pak je tu pro tebe Letní žurnalistická škola! Zveme všechny zájemce ve věku od 16 do 26 let na týdenní seminář plný kreativity a neformálního vzdělávání.

Číst více

22. 6. 2015 Erasmus+

Zase projekt. Zase v Nitře!

Už je to tak. VIVID z.s. bude partnerskou organizací v dalším projektu, který se bude konat opět co by kamenem dohodil, v Nitře.

Číst více

19. 6. 2015 Erasmus+

Nabídka projektů organizace Change it!

Občanské sdružení Change it! momentálně nabízí 2 zajímavé projekty. Jeden v červenci v Praze a další na začátku září v Arménii. Druhý z jmenovaných je zaměřen na účastníky, kteří ještě nemají s mezinárodními projekty žádné zkušenosti, proto je dobrým odrazovým můstkem pro každého mladého jedince.

Číst více

19. 6. 2015 Erasmus+

Leaders are here

Studentská organizace AEGEE-Praha nabízí účast na zářijovém školení pracovníků s mládeží v Anglii v rámci programu Erasmus+. 

Číst více

17. 6. 2015 Dobrovolnictvi

Předodjezdové školení EVS

Přihlaste Vámi vysílaného dobrovolníka na Předodjezdové školení EDS! Proběhne 8. - 9. 8. 2015 v Praze! Jedná se o jediné Předodjezdové školení, které Národní agentura v tomto roce organizuje. Za přípravu účastníka zahraniční mobility před odjezdem je zodpovědná především vysílající organizace.

Číst více

Další >