Aktuality

Vyjeď do zahraničí s INEX-SDA

23.5.2017

S organizací INEX-SDA můžeš vyjet jako dobrovolník na krátkodobý, střednědobý i dlouhodobý projekt. Workcamp je 2-3 týdenní dobrovolnický projekt, kde spolu pracuje a tráví volný čas skupina dobrovolníků z různých koutů světa. Proniknout hlouběji do místní kultury můžeš na střednědobých a dlouhodobých projektech dobrovolnictví, které jsou realizovány napříč celým světem.

Dny otevřených dveří v německých firmách

21.5.2017

Akce pořádá Německé velvyslanectví v Praze. Cílem je během několika červnových dní (2., 9. a 10. června) otevřít brány firem v několika krajích ČR pracovním silám zítřka, tedy mládeži a dětem, a ukázat jim, co danou firmu činí neobvyklou.

Mladiinfo ČR nabízí účast na EVS v Chorvatsku

14.5.2017

Dobrovolník bude pomáhat při propagaci demokracie, aktivního občanství, mezinárodního dialogu, sociálního začlenění a solidarity. Projektu se budou účastnit dobrovolníci z České republiky, Německa, Itálie a Makedonie. Projekt začíná v září a končí v červenci příštího roku. Hlásit se můžete do 31.5.2017.

Roční EDS v Portugalsku!

12.5.2017

Nemáš rád nudu a jsi kreativní? Pak je tato EVS pro tebe! Mezinárodní vzdělávací centrum GEMS hledá českého účastníka, který bude ještě s dalšími EDS dobrovolníky ze 6 různých zemí žít 12 měsíců v Portugalsku, pomáhat dětem a integrovat je se starší populací. Uzávěrka přihlášek je 30.5.2017.