Eurodesk

Aktuality

16. 12. 2014 Školení

Slovensko-české školení "Formela Teoprax"

Školení je určeno všem zájemcům o možnosti neformálního vzdělávání Školení je koncipované jako cesta, při které se budou používat různé metody a techniky neformálního vzdělávání tak, aby si účastníci uvědomili jejich význam a byly pak schopni tyto poznatky přenést do reálného použití. Nejedná se o informativní školení o možnostech programu Erasmus+: Mládež v akci.
 

Číst více

16. 12. 2014 Školení

Mezinárodní školení "Speak! Listen!"

Mezinárodní školení zaměřené na posílení zapojení mládeže do procesu rozhodování. Účastníci tohoto 5denního intenzivního školení budou mít možnost lépe porozumět konceptu aktivní účasti mladých lidí a jeho využití při práci s mládeží. Seznámí se také s novými metodami práce s veřejnými autoritami.
 

Číst více

15. 12. 2014 Studium

Google stipendium pro studenty se zdravotním postižením

Společnost Google nabízí stipendium zdravotně postiženým studentům, kteří by rádi studovali na vysoké škole obor počítačových věd na jakékoliv škole v Evropě nebo Israeli.

Číst více

15. 12. 2014 Partneři

Výzva k účasti v projektu pro lepší podporu obětí zločinů z nenávisti

Zabýváte se zločiny z nénávisti? Jste v kontaktu s obětmi těchto trestných činů? V tom případě pozorně čtěte.

Číst více

11. 12. 2014 Erasmus+

Nabídka výměny mládeže v Turecku

Organizace AEGEE Praha hledá dva účastníky do lednového projektu zaměřeného na chudobu a její řešení v tureckém Eceabatu. Hlásit se můžete až do 19. prosince 2014.

Číst více

9. 12. 2014 Školení

EVS - Reflect and Act!

Jste koordinátorem EDS? Chcete se setkat se svými kolegy a prodiskutovat možnosti v rámci nového programu Erasmus+? Školení pro koordinátory Evropské dobrovolné služby zaměřené na zlepšení kvality a dostupnosti projektů se uskuteční ve dnech 3. až 7. března v Polsku.

Číst více

9. 12. 2014 Dobrovolnictvi

Staň se učitelem v Kamerunu

Nevládní a nezisková organizace Kedjom-Keku působící na severozápadě Kamerunu, hledá schopného a samostatného dobrovolníka na částečný učitelský úvazek. Organizace Kedjom-Keku usiluje o záchranu a obnovení horského mlžného lesa a hledá jednotlivce nebo pár s vůdčími a koordinátorskými schopnostmi.

Číst více

8. 12. 2014 Dobrovolnictvi

Volné místa na EVS od ledna 2015

Stále nemáš jasné plány do příštího roku? Chtěl by ses stát pro rok 2015 dobrovolníkem a vyrazit na 9 měsíců do zahraničí? Zde máte jedinečnou možnost se přihlásit na EVS do Rumunska, či Portugalska!

Číst více

4. 12. 2014 Soutěž

Napiš esej týkající se strukturovaného dialogu a vyhraj zajímavé ceny!

Máš zájem o stáž na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy či účast na mezinárodní konferenci v Lotyšsku? Zapoj se do evropské konzultace formou eseje a vyhraj zajímavé ceny!

Číst více

2. 12. 2014 Dobrovolnictvi

Staň se dobrovolníkem v Bauordenu!

Orgranizace Internationaler Bauorden, která pořádá stavební workcampy po celém Německu hledá dobrovolníky ve věku 18 - 26 let na dvouměsíční dobrovolnický program na jaře 2015.
 

Číst více

Další >