Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

22. 2. 2015 Erasmus+

Neformálně s Tmelníkem

Tmelník přináší různé možností jak se zapojit do mezinárodních akcí neformálního vzdělávání. Baví tě poznávat nové věci a potkávat lidi z jiných zemí? Pak je tu Tmelník právě pro tebe! Přečti si v tomto článku o akcích, které právě chystáme a vyber si, která ti bude sedět nejlépe.

Číst více

20. 2. 2015 Aktuality

Březnové víkendovky s Brontosaurem

Protáhni se po zimě na některé z jarních víkendovek, které pořádá Hnutí Brontosaurus. Kalendář akcí se jimi neustále plní. Přinášíme ty nejzajímavější z března, které mají stále volno. Zajímavá místa, příroda, památky, smysluplná činnost, kamarádi, nové kontakty a zábava = víkendová akce s Brontosaurem.

Číst více

17. 2. 2015 Aktuality

Volnočasové aktivity v Náchodě a okolí

Duha Bartoňka je vzdělávací organizace, pořádající např. Víkendy her pro mládež, Školení hlavních vedoucích, tábor Dulš pro instruktory a začínající vedoucí, v neposlední řadě Bambifest a spoustu dalších vzdělávacích a zážitkových programů. Duha Bartoňka působí v Náchodě a blízkém okolí, ale její akce jsou otevřeny pro širokou veřejnost z celé republiky. 

Číst více

16. 2. 2015 Aktuality

Seminář pro aktivní středoškoláky

Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky, o. s. vás zve na akci Středoškolští talentovaní studenti 2015 (Seminář SOČ pro studenty). Akcí se Sdružení připojuje k vládou vyhlášenému Roku průmyslu a technického vzdělávání.

Číst více

16. 2. 2015 Soutěž

Autorská soutěž na téma rozšíření EU

Evropská komise vyhlásila autorskou soutěž nazvanou Tak podobné, tak rozmanité, tak evropské. Vyzývá mladé lidi z celé Evropy, aby se v textu maximálně o 1000 slovech podělili o své názory na jednu nebo obě otázky týkajících se rozšiřování Evropské unie. Své příspěvky můžete zasílat už jen do 27. února!

Číst více

12. 2. 2015 Dobrovolnictvi

Hledá se dobrovolnice do Argenitiny

Slezská diakonie hledá dobrovolnici na projekt do Argentiny s alespoň základní znalostí španělštiny, která by ráda pracovala s dětmi nebo mladými matkami. Přihlášky je možné zasílat do 27. března. Projekt trvá 9 měsíců od září 2015 do května 2016.

Číst více

11. 2. 2015 Aktuality

Eurodesk vydal dvě nové publikace

V sekci Publikace můžete najít dva nové přírůstky - brožuru Co ti brání v podnikání, která byla vytvořená ve spolupráci s Národním informačním centrem pro mládež a příručku Jak se zapojit do neformálního vzdělávání mládeže s grantovou podporou programu Erasmus+: Mládež v akci.

Číst více

10. 2. 2015 Erasmus+

Face 2 Face

ICM Jindřichův Hradec nabízí účast na projektu výměny mládeže, který je určený pro pracovníky s mládeží ve věku 18 až 30 let. Uskuteční se na přelomu dubna a května v Lotyšsku.

Číst více

8. 2. 2015 Cestování

Za zážitky s Tmelníkem

S Tmelníkem máš celou řadu možností jak se zapojit do mezinárodních akcí neformálního vzdělávání. Pokud tě baví poznávat nové věci apotkávat lidi z jiných zemí pak je tu Tmelník právě pro tebe! Přečti si v tomto článku o akcích, které právě chystáme a vyber si, která ti bude sedět nejlépe.

Číst více

5. 2. 2015 Aktuality

Podívejte se jak funguje Evropský parlament

Říkali jste si někdy, jaké to asi je v Evropského parlamentu? A věděli jste, že Parlament každý rok navštíví neuvěřitelných 300 000 lidí z celého světa? Přijít můžete i Vy! Jak? To se dozvíte ve speciálně vytvořeném videu.

Číst více

Další >