Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

1. 4. 2015 Erasmus+

Kulatý stůl Evropské dobrovolné služby

Zúčastněte se kulatého stolu pro koordinátory projektů Evropské dobrovolné služby! Kulatý stůl, který se uskuteční 15.4. v Praze, je určen především pro koordinátory projektů Evropské dobrovolné služby v rámci nového programu Erasmus+. setkání bude věnováno novinkám v rámci EDS, technickým náležitostem a podnětům ze strany přítomných zástupců organizací účastnících se EDS. 

Číst více

1. 4. 2015 Práce

Česko-německé fórum mládeže hledá koordinátora

Česko-německé fórum mládeže hledá pro své 9. funkční období (červen 2015 – květen 2017) koordinátora/koordinátorku. Zájemci se mohou hlásit do 10. dubna 2015.

Číst více

25. 3. 2015 Erasmus+

Výměna mládeže v Chorvatsku

Organizace AEGEE Praha nabízí účast na projektu o mezikulturním a náboženském dialogu v Chorvatsku, který se uskuteční 2. - 10. května 2015.

Číst více

24. 3. 2015 Aktuality

Mezinárodní letní kempy na Slovensku

Slovenská organizace LEAF nabízí možnost vyjet na mezinárodní letní kempy na Slovensku. Na jeden je možnost přihlásit se do 29. března, druhý má uzávěrku 12. dubna.

Číst více

24. 3. 2015 Erasmus+

Dobrovolnictví v Tobě!

Zajímá Tě dobrovolnictví a chtěl/a bys ho okusit na vlastní kůži? Pokud je Ti mezi 16 - 22 lety, pak je tahle informace přesně pro Tebe! V datech 17. - 25. 4. pořádáme výměnu mládeže s názvem Dobrovolnictví v Tobě, na které se nejen dozvíš o možnostech dobrovolnictví v České republice a celé Evropě, ale také jej zažiješ na vlastní kůži. Neváhej a jdi do toho.

Číst více

24. 3. 2015 Erasmus+

Ochutnej akce ERASMUS+ v Česku

Letošní rok je plný Tmelnických akcí, které jak již bývá zvykem, jsou otevřeny všem motivovaným zájemcům. Máte-li chuť se stát účastníkem, zapojit se do akce s týmem našich dobrovolníků, anebo se jen tak ze zvědavosti přijít podívat, neváhejte - všichni jsou srdečně zváni! Podívejte se, jaké aktivity neformálního vzdělávání jsme pro Vás připravili v ČR v následujících týdnech a měsících.

Číst více

24. 3. 2015 Školení

Grow up your EVS

Školení zaměřené na další rozvoj projektů Evropské dobrovolné služby, jejích vzdělávacích prvků a rozvoji kompetencí EDS koordinátorů. Konat se bude v České republice 28. - 31. května 2015.

Číst více

24. 3. 2015 Školení

Školení na zlepšení angličtiny pracovníků s mládeží

Mezinárodní školení, které se bude konat na Slovensku 11. - 17. května, je určené pracovníkům s mládeží, kteří by rádi vylepšili své anglické komunikační a IT znalosti, které jsou nezbytné pro implementaci mezinárodního projektu zejména v rámci programu Erasmus+ mládež.

Číst více

24. 3. 2015 Studium

Letní jazykové školy/Sommerkollegs

Jedná se o bilaterální 3týdenní jazykové kurzy pořádané v ČR, kde se skupina českých a rakouských studentů učí paralelně v dopoledních hodinách jazyk druhé země (vyučují čeští a rakouští lektoři) a odpoledne a o víkendech jsou pořádány přednášky zajímavých osobností, volitelné semináře, 3 - 4 exkurze, promítání filmů, diskuse apod., a to v obou jazycích.

Číst více

23. 3. 2015 Dobrovolnictvi

Staň se vedoucím mezinárodní skupiny dobrovolníků

Sdružení dobrovolných aktivit  - INEX, nabízí příležitost stát se vedoucím workcampu v Česku. Nabídka letošních projektů je zveřejněna na nových webových stránkách organizace INEX, kde jsou pro všechny zájemce přihlášky, veškeré informace o školeních pro budoucí vedoucí a také ucelená nabídka workcampů v Česku i zahraničí.

Číst více

Další >