Eurodesk

Aktuality

19. 9. 2014 Dobrovolnictvi

72 hodin

Tři dny plné dobrovolnických aktivit po celé ČR. Kdykoliv během těchto 72 hodin (9. – 12. října 2014) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů bude mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. Protože z předchozích dvou let již víme že: BRBLAT NESTAČÍ!

Číst více

19. 9. 2014 Granty

MLUVME SPOLU 2014

Fond T-Mobile vyhlašuje v 10. roce svého fungování grantovou výzvu Mluvme spolu 2014. Podpořené budou nápady, které  pomohou vyřešit konkrétní problém ve vaší komunitě spolu s těmi, kteří byli doposud přehlíženi.

Číst více

19. 9. 2014 Školení

BiTriMulti

Školení je určeno především novým žadatelům o grant v rámci aktivity Mobility mládeže, kteří se realizují v oblasti neformálního vzdělávání.

Číst více

18. 9. 2014 Erasmus+

Akreditační školení aneb první kroky v EDS

Akreditační školení pro (nové) vysílající a hostitelské organizace Evropské dobrovolné služby se i v novém programu Erasmus + hlásí o vaší pozornost a to v termínu 9. 10. - 12. 10. 2014.

Číst více

17. 9. 2014 Dobrovolnictvi

Nabídka EDS ve Španělsku!

Hledá se dobrovolník na EVS do Španělska. Konkrétně do informační cenra pro mládež Info Europa ve španělském městě Malaga. Doba trvání je 9 měsíců s nástupem, co možná nejdříve nebo během příštího měsíce.

Číst více

17. 9. 2014 Dobrovolnictvi

EDS v Polsku!

Organizace "Fundacja Miedzy Nami" hledá dobrovolníka do projektu Evrospké dobrovolné služby nedaleko polského města Lublin.

Číst více

15. 9. 2014 Partneři

První víkendovka s Tamjdem!

Poslední víkend v září máte možnost vyrazit na jedinečnou Víkendovku v turistickém oddílu TOM Dumánci na břehu řeky Lužnice.

Číst více

15. 9. 2014 Školení

„The Power of Non-Formal Education“

Mezinárodní školení zaměřené na zvýšení dopadu neformálního vzdělávání, jeho principů a metod na aktivní zapojení a účast mladých lidí do společnosti.

Číst více

12. 9. 2014 Erasmus+

Podzimní projekty s ERASMUS+

Tmelník ti představuje další várku mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání, které se konají v celé řadě evropských zemí. Jsou finančně podpořeny programem ERASMUS+, a tak jsou dostupné téměř pro každého. Podívej se, který z nich ti bude sedět nejlépe?

Číst více

12. 9. 2014 Školení

Be The Hero of Your Journey

Cílem česko-polsko-slovenského školení, které se uskuteční v České republice, je zvýšit povědomí mladých lidí z těchto zemí o mezinárodních iniciativách mládeže v rámci programu Erasmus+: Mládež v akci

Číst více

Další >