Probíhá údržba webových stránek. Omlouváme se za komplikace.

Eurodesk

Aktuality

26. 5. 2015 Aktuality

Waldcamp

Akce s názvem „Waldcamp“ se koná každý rok v červnu u Frankfurtu nad Ohří a je to setkání německo-polsko-českých dětí a mládeže (víkendový mezinárodní tábor). Každý rok je setkání tematicky pojato a pro děti je připravený bohatý program. Spaní je na louce ve vlastních stanech. Letos se koná od pátku 12. do neděle 14. června 2015.

Číst více

26. 5. 2015 Erasmus+

Nature of EVS

Školení určené všem pro všechny, kteří se podílejí na projektech Evropské dobrovolné služby - koordinátory, mentory, školitele nebo i dobrovolníky. Uskuteční se 24. - 31. června 2015 v eko centru Sluňákov.

Číst více

26. 5. 2015 Granty

Nadace OSF vyhlašuje výzvu na podporu romských studentů VŠ

Nadace Open Society Fund Praha vyhlašuje výzvu na podporu romských vysokoškolských studentů a studentek na školní rok 2015/2016. 

Číst více

25. 5. 2015 Aktuality

Social Soccer Cup

Akce s názvem „Social Soccer Cup“ se koná každý rok v červnu v  Gratwein v Rakousku, kde se sejdou děti a mládež s několika evropských států, aby si společně zahráli přátelský fotbalový turnaj. Letos se koná od čtvrtka 18. do neděle 21. června 2015.

Číst více

20. 5. 2015 Erasmus+

Dva měsíce v Gruzii: EVS projekt USE-IT

Jsi pravověrný backpacker, miluješ stopování a v cizích městech hledáš nocleh zásadně přes Couchsurfing? Pak ti nejspíš USE-IT mapy evropských měst nejsou cizí! Be International má tu čest podílet se na vytváření jedné z nich – Use-it Tbilisi a ty můžeš být u toho! Užij si léto v Tbilisi, objev tajná zákoutí, kavárny a bary a vytvoř mapu jako dobrovolník na EVS!

Číst více

19. 5. 2015 Erasmus+

YE ACT INTERCULTURAL - divadlo a interkulturní dialog

Propojení interkulturního dialogu a divadla, a mnohem více nabídne mládežnická výměna v Rumunském Milcoveni, 01 - 10. 06. 2015. Setká se zde 54 mladých lidí z 6 evropských zemí. Tento projekt si klade za cíl podporovat toleranci, vzájemné porozumění, kulturní rozdílnosti. To vše se účastnící projektu pokusí vyjádřit pomocí divadla!

Číst více

19. 5. 2015 Erasmus+

Léto s Be International!

Vyjeď s Be International do různých koutů světa, poznej nové přátelé, zažij spoustu zábavy a ještě se při tom i něco nového nauč. To vše ti nabízí evropské projekty Erasmus+, které ti hradí většinu nákladů. Uzávěrka přihlášek na 4 letní projekty je už do konce května.

Číst více

18. 5. 2015 Soutěž

Národní cena kariérového poradenství

Centrum Euroguidance při Domu zahraniční spolupráce, vyhlašuje již sedmý ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Cílem soutěže je zveřejnit, ocenit a sdílet příklady dobré praxe v oblasti kariérového poradenství. Uzávěrka soutěže je 10. června 2015.

Číst více

18. 5. 2015 Školení

Hands on Empoyability and Entrepreneurship in Youth Exchanges

Výměny mládeže mohou být silným a efektivním nástrojem k propagaci iniciativního a podnikavého přístupu mladých lidí a může mít přímý vliv na jejich budoucí šance získat zaměstnání.

Číst více

18. 5. 2015 Erasmus+

REthink and REcreate

Tento červen můžeš zažít stylový týden v mezinárodní společnosti, procvičit si angličtinu a zároveň zjistit co vlastně všechno dokážeš vytvořit. Každý je kreativní, staň se účastníkem tohoto tréninku pro pracovníky s mládeží a dobrovolníky a NAJDI SVOJÍ KREATIVITU!

Číst více

Další >