Zúčastni se výměny mládeže Communicative Yourope!

24.6.2019

Máš někdy problémy zformulovat a obhájit svůj názor? Jsi nervózní, když se máš projevit? Chceš svoje obavy překonat a zlepšit své komunikační dovednosti? Přihlaš se na výměnu mládeže Communicative Yourope a zjisti, jak na to!

Obhajovat lidská práva, chránit životní prostředí, či podpořit aktivní občanství. To jsou nejčastější z cílů evropských projektů poslední doby. K dosažení každého z nich je však
potřeba jedná zásadní dovednost: komunikace. 
 
Dialog, či diskuze jsou nezbytné při jakémkoliv pokusu zlepšit své okolí. A v dnešním globalizovaném světě jsou také dostupnější než kdykoliv předtím. 
 
Proč se tedy společnost stále rozděluje a ve veřejném prostoru je tolik nepochopení a nenávisti?
 
Organizátoři projektu Communicative Yourope se před jeho vytvořením shodli, že přímo komunikační dovednosti jsou v dnešním vzdělávání značně opomíjeny. 
 
Schopnost formulovat a obhájit svůj názor je však potřeba jak k aktivnímu občanství, tak v každodenním životě. Nesmíme mít strach se vyjadřovat a nesmíme být lhostejní s opodstatněním, že to někdo jiný dokáže lépe.
 
Co se naučíš?
 
Projekt Communicative Yourope Ti pomůže naučit se zformulovat tvůj názor, obhájit ho a překonat nervozitu z jeho projevení. 
 
Pomohou Ti k tomu diskuzní workshopy a jiné neformální aktivity, kterých se budeš účastnit společně s lidmi z Česka, Itálie, Kypru, Bosny, Německa, Polska a Rumunska.
 
Kdy a kde?
 
Projekt proběhne 22.-30. září 2019 v turistickém středisku ve Lhotce u Mělníka. 
 
Cesta, ubytování i strava jsou plně hrazeny. 
 
Akci pořádá nezisková organizace Tmelník z.s.
 
Jak se přihlásit?
 
Pokud Tě projekt zaujal a rád/a by ses jej účastnil/a, nebo se jen zeptal/a na pár otázek, neváhej organizátory kontaktovat na:
 
 
 
Online přihlášku najdeš zde.