Zrealizuj workcamp ve svém městě!

5.10.2018

Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti o kus dál? Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu? Přihlaš se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizuj workcamp ve svém městě!

Kdy a kde?
 
16. listopadu 2018
 
9:30 - 17:00
 
Praha (místo bude upřesněno podle počtu účastníků)
 
Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2019 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.
 
Na školení se dozvíš více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáš osobně zástupce INEX-SDA, se kterými bys na organizaci workcampu spolupracoval/a a seznámíš se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.
 
Přihlášením na školení se nezavazuješ k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáš. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u Tebe, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.
 
Jak se přihlásit?
 
Vyplň online přihlášku zde.
 
Přihlašovat se můžeš do 8. listopadu nebo do naplnění kapacity školení.
 
Přihlášky týmu 2 lidí jsou velmi vítány.
 
Účastnický poplatek je 350 Kč (zahrnuje manuál, drobné občerstvení a oběd).
 
Víc informací najdeš zde.
 
Kontaktní osoba pro dotazy či konzultace projektových záměrů:
 
Eva Macková