O lidských právech v Berlíně

22.1.2015

Hledáš nové zážitky a rád/a bys potkal/a další akční lidi? Přidej se k nadšencům do lidských práv a pojeď na mezinárodní akci s Tmelníkem!

Organizace United for Free Iran chystá v Berlíně setkání zaměřené na lidskoprávní problematiku v současném Iránu. O Mezinárodním dni žen plánuje upozornit na některé z vězněných a popravených a vyjádřit protest proti porušování základních svobod a práv. Přidej se k nám, rozšiř si obzory a zároveň si užij Berlín.

Plán akce:
sobota 7. března:
ráno odjezd z ČR (Praha, Brno)
program
ubytování na hotelu

neděle 8. března:
celodenní volno v Berlíně
večerní odjezd zpět do ČR

Cena: 1050 Kč - zahrnuje cestu busem z Prahy (v případě zájmu i z Brna), ubytování v hotelu (místnosti po 3 lidech) se snídaní a účast na konferenci

Každému z účastníků, který se po návratu zapojí do šíření informací o projektu bude část příspěvku vrácena. Účastníci, kteří z akce napíší článek a najdou medium (regionální noviny, časopis apod.), které by ho zveřejnilo dostanou zpět 250 Kč. Při uspořádání akce na propagaci projektu získá účastník také 250 Kč.

Hostitelé:
United for Free Iran
https://www.facebook.com/Svobodny.Iran
www.irangathering.com

PŘIHLAŠOVÁNÍ:
Vybíráme nyní účastníky z ČR. Přidej se, dokud je místo!
Vyplň přihlášku zde a my tě kontaktujeme s informacemi o dalším postupu: http://tmel.me/FI15
UZÁVĚRKA: 10. 2. 2015

Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici! Sdílej tuto nabídku na svém Facebooku. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu.

Tmelník o.s.
info@tmelnik.cz
tel.: +420 777 277 310
http://www.facebook.com/Tmelnik.cz

Fotogalerie: 
Obrázek do galerie