Studium

Získej stipendium na College of Europe pro rok 2018/2019!

24.4.2018

Chceš studovat na prestižní univerzitě College of Europe, která se zaměřuje na problematiku Evropské unie a evropské integrace? Odrazuje Tě výše školného? Zažádej o stipendium nadace The Scholar Foundation! Právě teď se můžeš přihlásit do výběrového řízení na akademický rok 2018/2019!

LEAF Summer Leadership Camp

2.12.2015

Přemýšlíš, kam se přihlásit na střední školu, nebo co dělat v průběhu letních prázdnin? Jsi aktivní ve svém volném čase, neumíš sedět na místě a máš chuť něco stále vymýšlet? Chtěl bys chodit do školy s podobně inspirujícími studenty?

Letní žurnalistická škola

24.6.2015

Zajímá tě žurnalistika? Chceš se naučit psát poutavé články a k tomu ještě získat mezinárodní zkušenost? Pak je tu pro tebe Letní žurnalistická škola! Zveme všechny zájemce ve věku od 16 do 26 let na týdenní seminář plný kreativity a neformálního vzdělávání.

Letní škola rozvojové spolupráce pro studenty SŠ

23.4.2015
Letní školu rozvojové spolupráce pro středoškolské studenty každoročně pořádá Univerzita Palackého v Olomouci. Jedná se o týdenní camp, kde mají studenti středních škol možnost dozvědět se řadu zajímavostí spojených s rozvojovou problematikou (např. Fair Trade, globalizace, rozvojová spolupráce, humanitární pomoc,aj.). Přihlášky je možné zasílat do 8. května!

Stránky