Studium

Vyjeď do Ameriky se stipendiem FLEX!

12.10.2018

Láká Tě prožít rok v USA? Chceš si zlepšit angličtinu a poznat jak to chodí na americké střední škole? Získej stipendium FLEX a vyjeď na rok za oceán! Přihlaš se do výměnného programu a získej plno nových zážitků a zkušeností v zahraničí!

Zúčastni se semináře o evropské migrační a azylové politice v Bruselu!

4.10.2018

Zabýváš se problematikou migrace? Chceš se podívat do zákulisí evropských institucí, kde se vytváří migrační a azylová politika? Zajímají Tě názory akademiků, výzkumníků a studentů z různých zemí EU? Přihlaš se na čtyřdenní seminář „EU@Work Seminar on Asylum and Migration Policies“! Navštiv evropské instituce, diskutuj s experty v oboru a poslechni si jejich zkušenosti z praxe!

Získej stipendium na studium v Bavorsku!

21.9.2018

Chceš studovat v Německu, ale odrazují Tě náklady na studium v zahraničí? Využij stipendium pro magisterské a doktorské programy v Bavorsku! Ziskej roční podporu ve výši 8820 eur s možností prodloužení až na tři roky! Splň si svůj sen a získej šanci nasbírat znalosti a zkušenosti na zahraniční univerzitě!

Zjisti víc o Evropském rámci kvalifikací!

26.4.2018

Ať už studuješ základní, střední nebo vyšší odbornou školu, na svém vysvědčení nebo výučním listu najdeš nově uvedenou úroveň Evropského rámce kvalifikací (EQF). K čemu slouží a co jednotlivé úrovně znamenají? Zjisti, jak ti EQF může usnadnit život!

LEAF Summer Leadership Camp

2.12.2015

Přemýšlíš, kam se přihlásit na střední školu, nebo co dělat v průběhu letních prázdnin? Jsi aktivní ve svém volném čase, neumíš sedět na místě a máš chuť něco stále vymýšlet? Chtěl bys chodit do školy s podobně inspirujícími studenty?

Stránky