Otevři oči – průvodce po městě jinak

3.7.2012

Pro účast na projektu „Otevři oči – průvodce po městě jinak,“ hledáme dobrodruhy, kteří mají chuť vyrazit s námi do Ústí nad Labem a prozkoumat jej skrz naskrz. Pořadatelem je pracovní skupina Interaktivní průvodce Česko-německého fóra mládeže ve spolupráci s Collegiem Bohemicem a Univerzitou J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

Od čtvrtka 26. do neděle 29.07.12 se uskuteční letní seminář, při kterém skupina mladých lidí z Čech a Německa bude společně objevovat různé tváře Ústí nad Labem a společně vytvoří alternativního průvodce pro mladé. Účastníci mají možnost navázat nová přátelství a vyzkoušet si česko-německé prostředí na vlastní kůži. Lákadlem semináře je žurnalistický workshop, který povede Bára Procházková, novinářka a odbornice na česko-německé vztahy. Na programu je toho ale ještě mnohem víc – prohlídka zajímavých míst v Ústí nad Labem podle vlastního výběru, činnosti pro zlepšení komunikačních dovedností v němčině nebo volnočasové aktivity pro posílení týmového ducha.

Díky podpoře Česko-německého fondu budoucnosti a programu Mládež v akci, je seminář zcela zdarma. Přihlásit se mohou všichni mezi 18 a 26 lety, kteří chtějí o prázdninách prožít něco nového a získat cenné zkušenosti. Proto pokud Tě tato nabídka zaujala, tak neváhej, protože máme poslední volná místa.

Více informací a přihlášky jsou k dispozici na augenauf.webnode.cz. Případné dotazy rádi zodpovíme na augenauf0@gmail.com.

PřílohaVelikost
PDF icon otevri_oci_cz.pdf498.87 KB