14. česko-německá mediální akademie

21.6.2012
Od 12. do 18. srpna 2012 se v Jugendbildungsstätte ve Waldmünchenu bude konat již tradiční česko-německá mediální akademie. Akademie je určená pro všechny mladé lidi z Německa a České republiky ve věku od 16 do 24 let.

Pod vedením zkušených odborníků se během workshopů naučíte vytvářet videa, rozhlasové příspěvky, tvořit grafiku či fotografovat. Celý týden bude zakončen pestrou „Live-Show“, na které budou účastníci prezentovat svoje mediální produkty před publikem. 

Tento rok  akademie ponese téma "RETRO" a bude se zabývat uměleckými prostředky minulosti a jejich vlivem na současnost a budoucnost. O zábavu a uvolněnou atmosféru během pobytu se postará připravený doprovodný program: návštěva koupaliště, hradní diskotéka, turnaj ve volejbale či jazyková animace. 

Na semináři se bude mluvit česky a německy, vše bude navíc taky tlumočeno. 

Znalosti němčiny či zkušenosti s prací s médii nejsou vůbec nutné. Účastnický poplatek ve výši 139 eur zahrnuje ubytování, stravu, pedagogický dozor, vstupné a kompletní seminární program. 

Bližší informace k semináři a přihlášku (do 13. července) naleznete na internetu na www.jugendbildungsstaette.org nebo na telefonu +490 09972 9414-0. 

Zdroj: ahoj.info