Volné místo v DZS

4.3.2014

Příspěvková organizace Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Odborný referent v rámci agendy Americké vědecké výzkumné agentury  (AMVIA). V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz do 10.3.2014.

Naše požadavky:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání (magisterský stupeň podmínkou)
  • Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni C1
  • Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint)
  • Zájem o oblast mezinárodní spolupráce v oblasti vědy a výzkumu
  • Zkušenost v oblasti programového/projektového managementu min. 1 rok
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Samostatnost, schopnost rychlé orientace v problematice
  • Pečlivost, zodpovědnost, loajalita
  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Administrativní zajištění svěřené agendy
  • Propagace česko-americké vědecko-technické spolupráce
  • Konzultační činnost pro předkladatele návrhů projektů
  • Shromažďování/kontrola průběžných a závěrečných zpráv o řešení projektů
  • Kontrola finančních rozpočtů běžících projektů
  • Koordinace hodnotícího procesu – komunikace s oponenty z akademického a vědeckého prostředí
  • Shromažďování podkladů, kompletace přehledů
  • Zpracování výsledků veřejných soutěží a jejich analýza
  • Účast na seminářích, konferencích a veletrzích v ČR

Nabízíme:

  • Spolupráci na plný pracovní poměr na dobu určitou (40 hod/týden)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost využití anglického jazyka
  • Zázemí stabilní organizace
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci v centru Prahy (metro „B“, stanice Náměstí Republiky)

Prosíme o uvedení reference a/nebo prokázání uvedených skutečností, pokud je to relevantní (potvrzení nebo certifikát s uvedením data, místa konání, lektora kurzu, apod.).

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz do 10.3.2014

NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonický kontakt na Vás.

Zasláním Vašeho životopisu do organizace DZS dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi DZS. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zdroj: http://www.dzs.cz/cz/o-dzs/volna-mista-d/