Ovlivněte situaci mladých na trhu práce!

27.1.2014
Česká rada dětí a mládeže přináší dotazník, jehož výsledky mohou ovlivnit dění na poli trhu práce. Jeho výsledky společně s výsledky z jiných zemí poputují k evropským politikům, kteří o této situaci rozhodují. Nenechte si tak ujít příležitost dát najevo svůj názor a vyplňte krátký dotazník!
 
Aktuální konzultace probíhající v rámci projektu Kecejme do toho by měly pomoci zlepšit situaci mladých. A to zejména v oblasti jejich zaměstnavatelnosti a podpory mladých podnikatelů. Prosíme Vás o vyplnění krátkého dotazníku, i na Vašem názoru totiž záleží. Právě na základě Vašich odpovědí a příkladů z praxe se bude utvářet budoucí politika.
 

Dotazník je součástí procesu Strukturovaného dialogu, který je zaštítěn Evropskou komisí a představuje nástroj, jak mohou lidé, zejména mladí, spoluvytvářet svou budoucnost tím, že se jejich názory dostanou k politikům na národní i evropské úrovni.

Aktuální dotazník je určen i pro zaměstnavatele, kteří se skrze dotazník mohou vyjádřit k procesu přípravy mladých pro budoucí povolání. Je na Vašem uvážení, zda chcete být součástí tvorby a máte co říci k tomuto tématu.

Výsledky těchto dotazníků zpracuje tým projektu Kecejme do toho ve spolupráci s Odborem mládeže MŠMT a budou prezentovány na konferenci v dubnu 2014 v řecké Soluni. Dotazník je krátký a je rozdělen do kategorií podle respondenta:

  • Student, nezaměstnaný, absolvent
  • Zaměstnavatel
  • Mladý podnikatel

Odkaz na on-line dotazník zde: https://docs.google.com/…Wds/viewform

Více informací o projektu a konzultacích zde: www.kecejmedotoho.cz www.ec.europa.eu/youth/ www.facebook.com/kecejme

 

Zdroj: Kecejme do toho!