INEX-SDA hledá stážisty

22.1.2015
INEX - sdružení dobrovolných aktivit hledá 3 stážistky/stážisty do pražské kanceláře na podporu našich projektů pro letošní sezónu dobrovolnických a vzdělávacích projektů.

Předpokládaný nástup na všechny pozice je na začátku února 2015.

Kontaktní osoba: Eva Macková, workcamp@inexsda.cz, 222 362 713

1. Stáž v sekci dobrovolnických projektů, kód: ST DOBRO

Pracovní náplň:

Administrativní podpora projektů přijímání a vysílání dobrovolníků na mezinárodní projekty:

·         podpora přijímání dobrovolníků (překlady, příprava infosheetů, práce s přihláškami, atd.)

·         podpora vysílání dobrovolníků (práce s přihláškami, výpomoc s informačními setkáními atd.)

·         správa projektů v databázi a na webových stránkách

·         podpora propagace projektů (roznos propagačních materiálů, práce s fotografiemi, atd.)

·         podpora při školení vedoucích

·         vyhledávání informací na internetu

Požadujeme:

·         Nástup na začátku února 2015.

·         Pravidelné pracovní zapojení min. 10 hodin týdně

·         Přátelský komunikativní přístup

·         Dobrá znalost anglického jazyka

·         Dobrá znalost MS office

·         Aktivní a samostatný přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a trpělivost

·         Zájem o mezinárodní dobrovolnictví

Nabízíme:

·         možnost poznat chod neziskové organizace a administrativní procesy spojené s mezinárodními dobrovolnickými projekty;

·         získání pracovní zkušenosti v organizaci s více jak 20ti letou historií;

·         vystavení certifikátu/doporučujícího dopisu po úspěšném absolvování stáže;

·         místo výkonu práce v Praze 2.

Životopis a stručný motivační dopis zašlete prosím na adresu workcamp@inexsda.cz  do 28. 1. 2015, 10:00. Do předmětu prosím nezapomeňte uvést kód stáže, o kterou máte zájem.  Obratem obdržíte malý úkol k vypracování. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a pozveme je na ústní pohovor.

Pohovory budou probíhat v pátek 30. 1. 2015. Vybraní uchazeči se 2. 2. 2015 zúčastní úvodního školení.

2. Stáž ve vzdělávací sekci, kód ST EDU

·         asistence na přípravě školicích a vzdělávacích seminářů a setkávání pro dobrovolníky;

·         možnost lektorovat dílčí aktivity;

·         pomoc s přípravou metodických materiálů;

·         podpora koordinace vysílání putovních výstav INEX-SDA;

·         podpora vzdělávací sekce INEX-SDA.

Požadujeme:

·         pravidelné pracovní zapojení min. 8 hodin týdně + účast na min. 2 víkendových školení;

·         lektorské zkušenosti v oblasti neformálního vzdělávání výhodou;

·         organizační schopnosti, aktivní a samostatný přístup k práci, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a týmového ducha;

·         komunikativní znalost anglického jazyka;

·         zkušenost s (mezinárodním) dobrovolnictvím výhodou.

Nabízíme:

·         samostatnou a dynamickou práci s možností vlastního rozvoje;

·         zázemí a motivující prostředí neziskové organizace s více jak 20ti letou historií;

·         místo výkonu práce v Praze 2;

·         Vzdělávání v oblasti neziskového sektoru.

Životopis a stručný motivační dopis zašlete prosím na adresu workcamp@inexsda.cz  do 28. 1. 2015, 10:00. Do předmětu prosím nezapomeňte uvést kód stáže, o kterou máte zájem.  Obratem obdržíte malý úkol k vypracování. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a pozveme je na ústní pohovor.