Hledá se odborný referent programu Erasmus+

1.12.2014
Příspěvková organizace Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Odborný referent programu ERASMUS+ vysokoškolské vzdělávání – místo výkonu práce PRAHA.

POŽADUJEME:

-       Ukončené vysokoškolské studium (nejlépe ekonomického směru)

-       Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2

-       Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint)

-       Samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, pro-aktivní přístup

-       Nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

-       Administrativní zajištění projektů programu Erasmus+ (viz www.naerasmusplus.cz)

-       Finanční řízení projektů, informování škol o aktivitách programu, poradenství, organizace seminářů a konferencí, propagace programu

-       Zpracování výsledků projektů a jejich analýza

-       Vytváření statistik o realizaci jednotlivých aktivit programu

-       Účast na seminářích, konferencích a veletrzích v ČR i zahraničí

NABÍZÍME:

-       Práci na plný úvazek na dobu určitou – zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

-       Pružnou pracovní dobu

-       Zázemí stabilní organizace

-       Zaměstnanecké benefity

-       Práci v centru Prahy (metro „B“, stanice Náměstí Republiky)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz

NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonický kontakt na Vás.

Nabídky uchazečů přijímáme do 15. 12. 2014.

Zasláním Vašeho životopisu do organizace DZS dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi DZS. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.