DZS hledá odborného referenta studijního oddělení

16.5.2014

Příspěvková organizace Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Odborný referent studijního oddělení. V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz do 30.5.2014.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického nebo humanitního směru
  • Odborná praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • Znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, PowerPoint)
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
  • Dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti, příjemné vystupovaní, samostatnost, analytické myšlení
  • Zodpovědnost, schopnost týmové práce, pečlivost, pro-aktivní přístup

Výhodou:

  • Znalost Lotus Notes
  • Znalost základů programování

Náplň práce

  • Řízení agendy Studium cizinců v ČR, koordinace a monitorování realizace úkolů
  • Organizační a administrativní zajišťování studia, studijních pobytů a dalšího vzdělávání cizinců na veřejných vysokých školách v ČR
  • Zpracování došlé dokumentace studentů
  • Projednávání přijetí na jednotlivých vysokých školách
  • Příprava procesu výběru a hodnocení kandidátů přijímaných v rámci zahraniční rozvojové pomoci
  • Příprava podkladů pro převod finančních prostředků veřejným vysokým školám na studium zahraničních studentů-stipendistů
  • Sledování finančních nákladů na studium zahraničních stipendistů
  • Poradenská a konzultační činnost.

Nabízíme:

  • Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) na dobu určitou, pružná pracovní doba
  • Zázemí stabilní organizace
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Práce v centru Prahy (metro „B“, stanice Náměstí Republiky)
  • Nástup možný od 1. 7. 2014

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz. NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonický kontakt na Vás.

Nabídky uchazečů přijímáme do 30. 5. 2014.

Zasláním Vašeho životopisu do organizace DZS dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi DZS. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zdroj: http://www.dzs.cz/cz/o-dzs/volna-mista-9/