DZS - Agentura pro mládež hledá asistenta / asistentku

4.3.2014

Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice ASISTENT / ASISTENTKA pro oddělení Agentura pro mládež zajišťující grantový program pro podporu neformálního vzdělávání Erasmus+:Mládež v akci.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání;
  • pokročilou znalost práce na PC a aplikace MS OFFICE;
  • aktivní znalost AJ, nejlépe na úrovni FCE;
  • příjemné vystupování a profesionální přístup ke klientům;
  • zodpovědnost a zájem o práci v příspěvkové organizaci zaměřené na mladé lidi.

Nabízíme:

  • zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu;
  • příležitost pro osobní rozvoj;
  • spolupráce formou DPČ;
  • finanční ohodnocení 120 Kč/hod.

Stručný popis pracovní pozice:

  • administrativní zajištění chodu agentury;
  • příprava podkladů pro projektový cyklus programu Erasmus+:Mládež v akci;
  • rozsah práce 20 hod. týdně – práce každý den, konkrétní časové rozložení je flexibilní, dohodou.

Nástup: dohodou (co nejdříve)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete stručný motivační dopis a strukturovaný životopis nejpozději do 13.3.2014 Vandě Novákové na vandan[zavinac]mladezvakci.cz, email označte předmětem Asistent/ka.