Práce

Evropský výbor regionů nabízí placené stáže!

13.2.2018

Zajímá Tě nejenom evropská, ale taky regionální politika? Chceš vědět, jak fungují evropské instituce a jak při svém rozhodování zohledňují názory regionů, obcí a měst? Právě teď máš možnost přihlásit se na placenou stáž do Evropského výboru regionů! Nepropásni svou příležitost získat nové znalosti a zkušenosti přímo v Bruselu!

Evropské centrum pro moderní jazyky nabízí placené stáže!

30.1.2018

Zajímáš se o výuku jazyků a chceš se podílet na tom, aby byla co nejkvalitnější? Přihlaš se na placenou stáž do Evropského centra pro moderní jazyky - orgánu Rady Evropy, který se zabývá jazykovým vzděláváním! V rámci stáže si můžeš vybrat ze čtyř specializací a zaměřit se tak na to, co Tě baví nejvíc. Výběrové řízení je otevřeno právě teď!

INEX hledá stážisty!

14.1.2016

Zajímá tě, jak funguje INEX-SDA a jak se připravují a realizují naše dobrovolnické a vzdělávací projekty? Hledáme stážisty/stážistky na 4-měsíční stáž od února do května 2016 v dobrovolnické a vzdělávací sekci a 5-měsíční stáž od února do června v PR sekci v naší pražské kanceláři.

INEX hledá posilu do svého týmu!

9.12.2015

Zajímá tě mezinárodní dobrovolnictví a máš s ním zkušenosti? Mluvíš plynně anglicky či dalšími jazyky? Pracuješ pečlivě, svědomitě a systematicky? Pokud ano, tak hledáme právě tebe na pozici:KOORDINÁTOR/KA VYSÍLÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ DO ZAHRANIČÍ NA DLOUHODOBÉ PROJEKTY. CV a motivační dopis zašli do 20. 12. 2015!

Stránky