Práce

Česká centra hledají stážisty/stážistky!

11.10.2018

Orientuješ se v české kultuře a umíš cizí jazyky? Bavilo by Tě propagovat Českou republiku v zahraničí? Chceš se podílet na spoustě zajímavých kulturních, uměleckých a jiných akcí? Právě teď můžeš získat stáž v Českých centrech v Berlíně, Paříži, Stockholmu, Vídni, Tokiu a mnoha dalších městech! Tak neváhej a přihlaš se!

České centrum v Praze hledá stážistu/stážistku!

18.6.2018

Vyznáš se v české kultuře a umění? Baví Tě organizovat kulturní akce? Máš zkušenost a s focením, grafickými programy nebo třeba překlady? Přihlaš se na stáž do centrály Českých center v Praze! Získej praktické zkušenosti v oblasti kulturní diplomacie a zúčastni se spousty zajímavých akcí!

Přihlaš se na prestižní placenou stáž do NATO!

25.4.2018

Severoatlantická aliance (NATO) právě nabírá vysokoškolské studenty na nejrůznější stážistické pozice! Ať už studuješ ekonomii, politologii nebo třeba IT, teď můžeš zužitkovat svoje znalosti v prostředí prestižní mezinárodní organizace! Nepropásni svou šanci a přihlaš se do programu pro stážisty NATO na rok 2019!

Delegace EU v Singapuru nabízí placené stáže!

11.4.2018

Chceš si vyzkoušet práci pro evropské instituce? Láká Tě exotika? Delegace EU v Singapuru právě hledá dva stážisty/ky z řad vysokoškolských studentů! Pracovat můžeš v Politické, tiskové a informační sekci nebo v Obchodní a ekonomické sekci! Tak neváhej a přihlaš se!

Pojeď na krátkodobou studijní návštěvu do Výboru regionů v Bruselu!

2.3.2018

Zajímáš se o práci Výboru regionů? Chceš vědět, jak přesně funguje? Pomohlo by Ti to při Tvých profesních, akademických nebo výzkumných aktivitách? Výbor regionů nabízí celoročně studijní návštěvy v délce 1-4 měsíců, které Ti umožní seznámit se s jeho chodem. Zažádej o studijní pobyt a získej cenné znalosti a zkušenosti přímo v Bruselu!

Stránky