Práce

Evropské centrum pro moderní jazyky hledá stážisty/ky!

16.8.2019

Baví Tě cizí jazyky a chceš přispět k tomu, aby jejich výuka byla co nejkvalitnější? Chtěl/a bys získat zkušenosti s webovými stránkami, logistikou, dokumentací nebo financemi? Právě teď se můžeš hlásit na placenou stáž do Evropského centra pro moderní jazyky! Vyber si jednu ze čtyř specializací stáže a pomoz rozvíjet aktivity centra!

Získej stáž v Českém centru Londýn!

14.8.2019

Zajímáš se o kulturu a umění? Umíš dobře anglicky? Láká Tě poznat bohatou kulturní scénu Londýna? České centrum Londýn právě hledá stážisty/ky! Nepropásni svou příležitost pracovat na zajímavých kulturních projektech a poznat české i britské umělce a přihlaš se!

Získej placenou stáž v Evropské komisi!

13.8.2019

Chtěl/a bys jednou pracovat v evropských institucích? Ovládáš cizí jazyky? Nastartuj svou kariéru stáží v Evropské komisi! Získej praktické zkušenosti ve svém oboru, ať už je to právo, finance nebo třeba HR! Využij svou šanci a přihlaš se!

Vyzkoušej si práci v rozhlasu na francouzské stanici Euradio!

12.8.2019

Studuješ žurnalistiku, politologii nebo evropská studia? Umíš dobře francouzsky? Zajímáš se o dění v Evropě a chceš vědět, co obnáší práce v rádiu? Stanice Euradio právě hledá stážisty/ky do svého týmu! Nauč se vést rozhovory, mluvit do mikrofonu nebo editovat audionahrávky pod vedením profesionálů! Na nic nečekej a přihlaš se!

Evropská komise nabízí překladatelské stáže!

7.8.2019

Baví Tě hrát si s cizími jazyky? Chceš nahlédnout do zákulisí jedné z nejvýznamnějších institucí EU? Evropská komise hledá právě teď stážisty/ky do překladatelského oddělení! Nepropásni svou příležitost získat zkušenosti po boku profesionálních překladatelů!

Získej zkušenosti v zahraničí se stáží IAESTE!

25.7.2019

Chceš získat nové profesní znalosti a zvýšit tím šanci, že najdeš dobrou práci? Je Tvým oborem matematika, fyzika, chemie, inženýrství, obchod nebo třeba architektura? Vyber si z nabídky placených stáží IAESTE a vyjeď na zkušenou do zahraničí! Neváhej a využij šanci rozšířit si obzory!

Stránky