Práce

Přihlaš se na prestižní placenou stáž do NATO!

25.4.2018

Severoatlantická aliance (NATO) právě nabírá vysokoškolské studenty na nejrůznější stážistické pozice! Ať už studuješ ekonomii, politologii nebo třeba IT, teď můžeš zužitkovat svoje znalosti v prostředí prestižní mezinárodní organizace! Nepropásni svou šanci a přihlaš se do programu pro stážisty NATO na rok 2019!

Evropský účetní dvůr nabízí placené stáže!

23.4.2018

Chceš se dozvědět něco o tom, jak se kontrolují finance EU? Láká Tě vyzkoušet si práci v evropských institucích? Přihlaš se na stáž k Evropskému účetnímu dvoru v Lucemburku! Seznam se s fungováním Evropské unie a získej cenné zkušenosti z mezinárodního prostředí!

Delegace EU v Singapuru nabízí placené stáže!

11.4.2018

Chceš si vyzkoušet práci pro evropské instituce? Láká Tě exotika? Delegace EU v Singapuru právě hledá dva stážisty/ky z řad vysokoškolských studentů! Pracovat můžeš v Politické, tiskové a informační sekci nebo v Obchodní a ekonomické sekci! Tak neváhej a přihlaš se!

Pojeď na krátkodobou studijní návštěvu do Výboru regionů v Bruselu!

2.3.2018

Zajímáš se o práci Výboru regionů? Chceš vědět, jak přesně funguje? Pomohlo by Ti to při Tvých profesních, akademických nebo výzkumných aktivitách? Výbor regionů nabízí celoročně studijní návštěvy v délce 1-4 měsíců, které Ti umožní seznámit se s jeho chodem. Zažádej o studijní pobyt a získej cenné znalosti a zkušenosti přímo v Bruselu!

INEX hledá stážisty!

14.1.2016

Zajímá tě, jak funguje INEX-SDA a jak se připravují a realizují naše dobrovolnické a vzdělávací projekty? Hledáme stážisty/stážistky na 4-měsíční stáž od února do května 2016 v dobrovolnické a vzdělávací sekci a 5-měsíční stáž od února do června v PR sekci v naší pražské kanceláři.

Stránky