Práce

Získej placenou stáž ve Světové bance!

7.10.2019

Studuješ magistra nebo Ph.D. a láká Tě práce v mezinárodní instituci? Zajímá Tě téma rozvojové pomoci a udržitelnosti životního prostředí? Právě teď se můžeš hlásit na stáž do Světové banky! Přihlaš se a vyraž sbírat cenné zkušenosti do Washingtonu!

Evropský účetní dvůr hledá stážisty/ky!

4.10.2019

Zajímá Tě, jak se kontrolují finance Evropské unie? Domluvíš se dvěma oficiálními jazyky EU? Vyzkoušej si, jak pracuje Evropský účetní dvůr v Lucemburku! Do konce října se můžeš hlásit na placenou stáž – tak nepropásni svou příležitost!

Vyzkoušej si práci v rozhlasu na francouzské stanici Euradio!

12.8.2019

Studuješ žurnalistiku, politologii nebo evropská studia? Umíš dobře francouzsky? Zajímáš se o dění v Evropě a chceš vědět, co obnáší práce v rádiu? Stanice Euradio právě hledá stážisty/ky do svého týmu! Nauč se vést rozhovory, mluvit do mikrofonu nebo editovat audionahrávky pod vedením profesionálů! Na nic nečekej a přihlaš se!

Získej zkušenosti v zahraničí se stáží IAESTE!

25.7.2019

Chceš získat nové profesní znalosti a zvýšit tím šanci, že najdeš dobrou práci? Je Tvým oborem matematika, fyzika, chemie, inženýrství, obchod nebo třeba architektura? Vyber si z nabídky placených stáží IAESTE a vyjeď na zkušenou do zahraničí! Neváhej a využij šanci rozšířit si obzory!

Velvyslanectví ČR v Madridu nabírá stážisty/ky!

1.7.2019

Umíš dobře španělsky a anglicky? Láká Tě slunce a jižanský temperament? Chceš nahlédnout do zákulisí diplomatické služby? Právě teď můžeš podat žádost o stáž na velvyslanectví ČR v Madridu! Nepropásni příležitost získat nové zkušenosti a přihlaš se!

Stránky