Ty a týden v Evropě

13.4.2014

Co takhle vyrazit na cestu, prozkoumat některý z koutů Evropy a zároveň se dozvědět spoustu nového? Tahle příležitost čeká právě na tebe, stačí se přihlásit na některou z našich mezinárodních akcí neformáního vzdělávání.

Všichni zájemci z České republiky mají možnost vybrat si téma, které je baví a zabývat se jím spolu se skupinou fajn lidí na projektech, které jsou spolufinancovány z programu EU Mládež v Akci. Projekty jsou díky tomu dostupné téměř každému. Účastník, který se rozhodne vyjet na projekt, si zpravidla kryje jen 30% z ceny jízdenky či letenky a účastnický příspěvek ve výši 500 Kč (studenti), resp. 1000 Kč (pracující). Příspěvek je možno snížit či odpustit a jízdné si většinou platí každý sám za sebe celé, po návratu je 70% proplaceno zpět.

Kompletní seznam, vč. informací o uzávěrkách přihlášek je vždy k nalezení na naší Fb události: https://www.tmel.me/leto

"TC BE THE KEY"
Taky si občas říkáš, jak by bylo super zvládat lépe řešit konflikty ve svém okolí? Přihlaš se a vyraž na Balkán!
5.5 - 13.5. 2014
Sajan (Srbsko)
Podrobnější info: http://tmel.me/InfopackBtK
-> PŘIHLAŠ SE: http://tmel.me/prihlaska_E

"DIGITAL GENERATION"
Akce, která ti ukáže, jak se dá využívat Twitter, Tumblr a další sociální sítě pro dobrou věc.
10.05.2014 - 15.05.2014
Elblag (Polsko)
Podrobnější info: http://tmel.me/Infopack-Digital_Generation
-> PŘIHLAŠ SE: http://tmel.me/prihlaska_E

Těšíme se na tvojí přihlášku!

Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit emailem anebo telefonicky na 777 277 310. Můžeš nás také najít na webových stránkách a dozvědět se něco více o tom, co je vlastně Tmelník a jeho akce zač: http://tmelnik.cz/uvod/co-delame/

Kontaktní osoba:
Lenka Rejzková
lenka@tmelnik.cz.