Seznam akcí dne: 31. 3. 2019

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31
 

Přihlaš svůj projekt do 18. ročníku Evropské jazykové ceny Label!

31. 3. 2019

Podílíš se na inovativním projektu nebo aktivitách jazykového vzdělávání? Pomáhá Tvůj projekt odstraňovat jazykové bariéry v příhraničních regionech, využít jazyky v celoživotním vzdělávání nebo díky nim třeba získat nové dovednosti? Přihlaš ho do soutěže o Evropskou jazykovou cenu Label! Inspiruj ostatní a získej pro svůj projekt publicitu!

Navrhni aktivity pro 20. ročník Univerzity mládeže a rozvoje ve Španělsku!

30. 3. 2019

Jsi součástí mládežnické organizace? Máš nápad na aktivity, které podpoří práci s mládeží a zapojení mladých lidí do rozhodování? Zorganizuj je v rámci 20. ročníku Univerzity mládeže a rozvoje ve Španělsku! Nenech si ujít setkání stovek mladých lidí, pracovníků s mládeží i tvůrců politik mládeže! Zapoj se a přispěj k dialogu mládeže s důležitými národními i regionálními aktéry!

Vyhraj 15 000 dolarů na rozvoj svého environmentálního projektu!

31. 3. 2019

Zajímáš se o změny klimatu a vidíš příležitosti, jak změnit náš životní styl na ekologičtější? Pracuješ na inovativním projektu, který prospívá životnímu prostředí? Přihlaš se do soutěže Young Champions of the Earth 2019! Změř své síly s účastníky z celého světa a vyhraj 15 000 dolarů na rozvoj svého projektu a odbornou podporu! Sdílej svůj nápad, jak změnit svět!

Hledá se New Economic Talent 2019!

31. 3. 2019

Studuješ bakaláře nebo magistra a zajímáš se o současná ekonomická témata? Sepsal/a jsi ekonomickou práci, která by neměla zapadnout? Pošli ji do mezinárodní soutěže New Economic Talent 2019! Sdílej své myšlenky s odborným publikem a vyhraj 1 000 dolarů!