Seznam akcí dne: 30. 11. 2018

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30
 
 
 

Nauč se žít v souladu s přírodou na projektu "Trees"!

30. 11. 2018

Láká Tě vyměnit na chvíli shon a stres civilizace za poklidný život v souznění s přírodou? Zajímá Tě ekologie a chceš se dozvědět něco o možnostech udržitelného životního stylu? Přihlaš se na projekt "Trees" na Slovensku! Čeká Tě zahradničení, upcyklace nebo třeba organizace workshopů pro místní obyvatele! Tak neváhej a vyzkoušej nový životní styl!

Nauč se plachtit a zlepši své počítačové dovednosti na ostrově Chios!

30. 11. 2018

Chceš zažít pestrý půlrok na řeckém ostrově Chios? Rád/a se učíš nové věci a ke všemu přistupuješ pozitivně? Pomáhej dětem a mladým lidem v Řecku rozšířit obzory prostřednictvím nových technologií a sportu! Čekají Tě vzdělávací, kulturní i sportovní aktivity nebo třeba spoluvytváření obsahu internetového rádia! Nauč se plavit na jachtě, zlepši si své počítačové dovednosti a předávej své znalosti dalším! Tak neváhej a přihlaš se!

Podílej se na občanském vzdělávání dětí v Drážďanech!

30. 11. 2018

Umíš dobře německy? Máš zkušenosti s prací s dětmi a/nebo mladými lidmi? Zajímají Tě politická a historická témata? Právě Tebe hledá Politická asociace mládeže na svůj roční projekt v Drážďanech! Čekají Tě výlety do politických institucí nebo na významná historická místa a další formální i neformální vzdělávací aktivity! Pomáhej s organizací, tvorbou materiálů a vymysli si vlastní akce! Tak neváhej a přihlaš se!