Seznam akcí dne: 31. 7. 2018

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31
 
 
 
 
 
 

Objev nové způsoby práce s mládeží na semináři Tool Fair XIII #PowerUp!

31. 7. 2018

Pracuješ s mládeží nebo jsi součástí mládežnické organizace? Snažíš se zapojit mladé lidi aktivně do společnosti? Chceš se naučit a rozvíjet nové přístupy, jak na to? Zúčastni se mezinárodního semináře Tool Fair XIII #PowerUp! v chorvatském Splitu! Objev nové metody a sdílej své praktické zkušenosti se zástupci veřejného i soukromého sektoru!

Pomáhej znevýhodněným skupinám prostřednictvím sportu v anglickém Plymouthu!

31. 7. 2018

Máš rád/a fotbal a sport obecně? Zajímá Tě problematika rovných příležitostí a boje proti diskriminaci? Dokážeš se vcítit do situace druhých? Přihlaš se na dobrovolnický projekt organizace Plymouth Hope a zjisti, jak pomáhat znevýhodněným skupinám prostřednictvím sportu! Neváhej a zažij nabitý týden na pobřeží jihozápadní Anglie!

Agentura Evropské unie pro železnice nabízí placené stáže!

31. 7. 2018

Právě jsi dokončil/a vysokou školu a hledáš stáž v mezinárodním prostředí? Zajímáš se o železnice nebo chceš získat praktické zkušenosti v oblasti práva, HR, komunikace nebo třeba IT? Přihlaš se na placenou stáž do Agentury Evropské unie pro železnice! Zjisti, jakou roli hrají evropské agentury a přispěj k rozvoji jednotného železničního prostoru!

Evropsko-ukrajinské centrum pro politiku mládeže nabízí placenou stáž!

31. 7. 2018

Umíš dobře německy? Je Tvou silnou stránkou komunikace - písemná, ústní i na sociálních sítích? Chceš prožít dva zajímavé měsíce v Kyjevě? Přihlaš se na placenou stáž do Evropsko-ukrajinského centra pro politiku mládeže! Získej praktické zkušenosti v komunikačním týmu a spolupracuj s německými kolegy na projektu pro děti s traumatem!

Stránky