Hlasuj pro nové hudební talenty hitparády Startér na Radiu Wave!

6.2.2018

Začíná nový soutěžní ročník hitparádového pořadu Radia Wave Startér, který objevuje nové hudební talenty! Přináší plno změn – nového moderátora, jednodušší pravidla soutěže a lákavější ceny! První dávku novinek na domácí hudební scéně si můžeš vychutnat už tento týden! Zapoj se a hlasuj pro svého favorita!

Startér je hitparádový pořad Českého rozhlasu Radia Wave, který už od roku 2008 hledá nové talenty na české hudební scéně. Moderuje ho Jonáš Zbořil a letos nově hudebník Jakub Kaifosz (Wild Tides, Lazer Viking).

Letošní soutěžní ročník přináší řadu změn. Soutěžící bude hodnotit porota v novém složení. K moderátorům se připojí Žofie Dařbujánová z populárních Mydy Rabycad, Albert Černý, frontman popové skupiny Lake Malawi, nebo Karel Buriánek z dnes již legendární rockové party Sunshine, ale také člen uskupení FVTVRE.

Jak soutěž proběhne?

O vítězi Startéru budou fanoušci hlasovat v týdnu mezi 11. a 18. červnem. V rozhodování jim pomůže i finálový Startér Showcase, který se uskuteční 13. června v pražském café V lese. Z něj si všichni finalisté si odnesou profesionální videozáznam.

Cenou pro vítěze bude natočení profesionálního videosinglu s Radiem Wave.  

Hudební novinky si můžeš poslechnout každé pondělí od 20:00 na Radiu Wave.

Hlasovat pro největší talent na české hudební scéně můžeš zde.