YE ACT INTERCULTURAL - divadlo a interkulturní dialog

19.5.2015

Propojení interkulturního dialogu a divadla, a mnohem více nabídne mládežnická výměna v Rumunském Milcoveni, 01 - 10. 06. 2015. Setká se zde 54 mladých lidí z 6 evropských zemí. Tento projekt si klade za cíl podporovat toleranci, vzájemné porozumění, kulturní rozdílnosti. To vše se účastnící projektu pokusí vyjádřit pomocí divadla!

Propojení interkulturního dialogu a divadla, a mnohem více nabídne mládežnická výměna YE ACT INTERCULTURAL v Rumunském Milcoveni, 01 - 10. 06. 2015. Setká se zde 54 mladých lidí z Rumunska, Maďarska, Portugalska, České republiky, Estonska a Itálie. Tento projekt si klade za cíl podporovat toleranci, vzájemné porozumění, kulturní rozdílnosti. To vše se účastnící projektu pokusí vyjádřit pomocí divadla! 

Zajímá tě tento projekt? Neváhej a vyplň ještě dnes přihlášku na http://tmel.me/0015.

Během projektu je účastníkům zajištěna celodenní strava, bohatý program a ubytování.  Účastníci budou ubytováni v nově otevřeném „kempu“ Marabu v rumunském Milcoveni a budou spát v pokojích po 4 a 6 účastnících. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Podrobnější informace o projektu nalezneš na http://tmel.me/AI-camp. Doprava na tento projekt bude zajištěna hromadně.

Tento projekt je pod záštitou evropského programu ERASMUS+ a je plně spolufinancován. Účastník hradí jen účastnický příspěvek ve výši 500 Kč (student), 1000 Kč (pracující). Tento příspěvek je možno snížit či odpustit.

Více informací o nás a našich projektech nalezneš na www.tmel.me/2015 či http://www.tmelnik.cz/.

YE ACT INTERCULTURAL

Téma: Divadlo a interkulturní dialog
Datum: 1. 6. - 10. 6. 2015
Místo: Milcoveni, Rumunsko
Věk: 16 – 22 let
Podrobnější info: http://tmel.me/AI-camp
Přihláška na projekt: http://tmel.me/0015

Těšíme se na Tebe

Petra Svobodová
petra.tmelnik@gmail.com

NGO Tmelník o.s.
www.tmelnik.cz
www.facebook.com/Tmelnik.cz