Výměny mládeže pro každého v ČR

27.1.2015

Tmelník pomáhá mladým lidem realizovat jejich vlastní nápady a iniciativu skrze interkulturní výměny mládeže konané v ČR. V tomto roce máme již několik takových akcí v plánu, a další budou přibývat. Tímto bychom rádi vyzvali všechny zájemce o zapojení se do výměn mládeže v ČR, aby nás kontaktovali. Aktuálně Vás pak zveme k účasti na výměně mládeže na podporu tolerance vůči LBGT komunitě, a to již v únoru!

AKTUÁLNĚ: YE "Let’s Get Together for Building Tolerance" (LGBT Tolerance) je nejbližší z nabídky projektů pro každého od 18 do 25 let. Víc hlav víc ví, víc zvládne a víc se baví. O to vše se budeme spolu snažit během osmi dnů, kdy se dozvíte více o diskriminaci, předsudcích, stereotypech dnešní společnosti a samozřejmě i o neformální cestě poznávání světa. Účastníci pocházejí z České republiky, Bosny, Holandska, Rumunska, Itálie, Srbska, Španělska a Polska a dohromady nás bude 32.
Akce se koná 13. – 22. 2. 2015 v samém centru naší republiky, v Praze.
ZÁJEMCI O ÚČAST HLASTE SE NA info@tmelnik.cz (pokud možno v AJ). Kontaktní osoba: Oana Buzera.

PŘIPRAVUJEME na březen - červenec 2015:
- YE "OUT of TOLERANCE" v ČR
- YE "Dobrovolnictví v Tobě" v Pardubickém kraji
- YE "Zdravé vaření" v Pardubickém kraji
- TC "Act It Out" v ČR
- a také YE "BACK TO REALITY" a "Democracy? Simply classy!" (v rámci samostatné iniciativy).

Jak již bývá zvykem, jsou projekty Tmelníku otevřeny všem motivovaným zájemcům bez ohledu na veškeré překážky. Máte-li chuť se do akce zapojit s týmem našich dobrovolníků, anebo se jen tak ze zvědavosti přijít podívat, neváhejte se nám ozvat – všichni jsou srdečně zváni!

Neváhejte se nám ozvat, pokud byste se podobného projektu chtěli zúčastnit! Rádi Vám povíme, co a jak, a dáme Vám možnost se zapojit do našich plánovaných aktivit, anebo Vám pomůžeme naplánovat si Váš vlastní projekt.

Tým Tmelník o.s.
______________
tel.: 777 277 310
fb.com/Tmelnik.cz
www.tmelnik.cz
info@tmelnik.cz