Profesionální snění v Česku aneb výměna mládeže Professional dreamers!

29.6.2015

Zavři oči. Zhluboka se nadechni. A začni snít… Co je tvůj největší sen? Kam chceš v životě a kterými cestičkami se chceš vydat? Je jich tolik... Která je ta tvoje? Jak vypadá tvůj vysněný život? Zkus se na chvíli zastavit… dostat se z okovů dnešní uspěchané doby… a najít svůj klid… Protože jedině tak konečně uslyšíš svůj vnitřní hlas, který zná odpovědi na všechny otázky. Zaposlouchej se do ticha a tvůj hlas opět promluví.

Mezinárodní projekt Professional Dreamers je tu pro všechny snílky! Díky Erasmus+ a Tmelníku si můžete užít devět krásných dní mimo město, ve vesničce jménem Krásensko, kde bude všem krásně!

Účastníci z České republiky, Rumunska, Makedonie, Turecka a Německa se vytrhnou ze spárů velkoměst a stresu. Během projektu si vyzkouší různé meditační techniky, jógu, práci s energií, možná se o sobě dozví něco nového podle horoskopu. Ale to vše bude záležet hlavně na nich, protože i oni sami mohou přijít s vlastními nápady. Díky meditacím, inspirujícímu a motivujícímu prostředí i okolní přírodě by účastníci měli objevit své životní cíle a sny. Konečně budou mít možnost nenechat se rozptylovat a věnovat se sobě. Neutečou od svých myšlenek k televizi a internetu, naopak se do nich budou moci ještě více ponořit, objevovat své nejtajnější sny zadupané jakkoliv hluboko. Jakmile člověk zná své sny, může z nich udělat cíle a vydat se za ním. Jakkoliv je cesta spletitá, dovede svého snílka do cíle.

Datum: 20. – 29. 7. 2015

Místo: Krásensko, ČR

Věk účastníků: 18 – 28 let

Pokud se nebojíš snít, pokud se nebojíš snít ještě víc, ve dne i v noci, pokud se chceš zastavit v tomto světě, který se točí děsivou rychlostí, je tenhle projekt přesně pro tebe!

Pro více informací o projektu nás neváhejte kontaktovat: ondrej@tmelnik.cz, +420 721 085 840

Fotogalerie: 
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie