Česko-německý City Bound ještě v březnu!

7.3.2015

Pro všechny ve věku 13-17 let skoro již tradičně pořádá Tmelník o.s. výměny mládeže s názvem City Bound a ani rok 2015 nebude výjimkou! V rámci uskupení City Bound Europe Network jsme pro Vás společně s partnerskými organizacemi ze Španělska, Itálie, Německa, Rumunska, Polska a Řecka připravili letos celkem 5 výměn pro mladé lidi ve věku 13 – 17 let, z nichž první začíná už příští měsíc! Tak neváhej a přihlas se!

Prvním City Boundem tohoto roku je City Bound Berlín, česko-německá výměna mládeže pro účastníky, kteří spadají do věkové kategorie 13 – 17 let. Účelem této výměny je přiblížit německým účastníkům českou kulturu a poznat tu jejich, objevovat krásy Berlína skrze aktivity neformálního vzdělávání a zažít dobrodružství!

Datum: 29. 3. – 4. 4. 2015
Místo konání: Outdoorové a skautské centrum Grunewald, Berlin, Německo
Počet účastníků: – 10 -
Počet vedoucích: – 2 -
PŘIHLÁŠKA: Přihláška na projekt ZDE.

POZOR! Jedinečná šance, jak si procvičit nejen angličtinu, ale i němčinu!

Odkaz na webové stránky projektu naleznete zde a do facebookové události můžete nahlédnout natomto odkazu

Výše uvedená akce není jediným City Boundem, který se bude v letošním roce konat. V průběhu letních prázdnin, konkrétně v srpnu, se budete moci těšit na tyto akce:

City Bound Tenerife (2. – 8. 8. 2015) – Santa Cruz de Tenerife, Španělsko
City Bound Berlín (9. – 15. 8. 2015) – Berlín, Německo
City Bound Praha (16. – 22. 8. 2015) – Praha, Česká republika

A na konec školního roku jsme připravili akci Reaching the Mountains (28. 5. – 6. 6. 2015) – Lago di Garda, Itálie, která není klasickým City Boundem, ale i tak je na co se těšit! Jedná se o výměnu mládeže zaměřenou na (horo)lezení, která se bude konat v okolí překrásného jezera Garda v Itálii!

Pro více informací o projektech neváhejte kontaktovat koordinátora projektů Jakuba Michala / kuba@tmelnik.cz / +420 721 836 266.

Fotogalerie: 
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie
Obrázek do galerie