Tmelník 2015 (nejen) s TC, EVS či LGBT

24.11.2014
Tmelník ti nabízí první ochutnávku z nabídky mezinárodních aktivit neformálního vzdělávání konaných v roce 2015. Tyto pobytové akce jsou otevřeny pro všechny mladé lidi se zájmem o věc, nezbývá než nakouknout... :-)
 
Výměny mládeže (YE) a tréninky (TC) jsou otevřené lidem ve věku 18-30 let (výjimky možné). Zájemci z České republiky mají možnost vybrat si téma, které je baví, a zabývat se jím spolu se skupinou fajn lidí z dalších zemí Evropy.
 
Aktualizovaný seznam, včetně informací o uzávěrkách přihlášek je vždy k nalezení na naší Fb události, kterou naleznete zde: http://tmel.me/2014
 
Nabídka projektů, do kterých se můžeš zapojit:
 
TC FOR A WORLD WITHOUT BARRIERS
Téma: mládež s postižením, podpora prácovníků s mládeží
28. 1. 2015 - 5. 2. 2015
Craiova (Rumunsko)
Podrobnější info: http://tmel.me/wwb
PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/1114
 
YE LET´S GET TOGETHER FOR BUILDING TOLERANCE (LGBT)
Téma:  Víc hlav víc ví, víc zvládne a víc se baví. O to vše se budeme spolu snažit během osmi dnů, kdy se dozvíte více o diskriminaci, předsudcích, stereotypech dnešní společnosti a samozřejmě i o neformální cestě poznávání světa. 
Účastníci pocházejí z České republiky, Bosny, Holandska, Rumunska, Itálie, Srbska, Španělska a Polska.
13. – 22. 2. 2015
Praha (Česká republika)
POKUD BY SES CHTĚL/A ZAPOJIT NEBO SE ZEPTAT NA BLIŽŠÍ INFORMACE, PIŠ (V AJ) NA oana@tmelnik.cz
 
NABÍDKA EVS (Evropská dobrovolná služba):
 
VOLUNTEERING FOR GOOD CAUSES
Kde: Resita (Rumunsko)
Kdy: od ledna do září 2015
 
Těšíme se na tvojí přihlášku!
 
Účastník, který se rozhodne vyjet s námi na projekt, zpravidla uhradí jen účastnický příspěvek ve výši 500 / 1000 Kč (studenti / pracující) a díky novým pravidlům programu ERASMUS+ mu Tmelník nabídne obvykle také 100% proplacení nákladů na společnou cestu (maximální výše proplácené cesty je obvykle uvedena v infopacku). Příspěvek je možno snížit či odpustit; úhrada jízdného se u každého projektu řeší individuálně dle preferencí účastníků.
 
Prosím dej o této akci vědět i svým známým a kamarádům, ať už na Facebooku či na ulici. Podpoříš tak to, že se Tmelník bude moci zapojit do dalších podobných akcí i v budoucnu. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhej obrátit emailem anebo telefonicky na 777 277 310.
 
Můžeš nás také najít na webových stránkách a dozvědět se něco více o tom, co je vlastně Tmelník a jeho akce zač: http://tmelnik.cz/uvod/co-delame/
 
Kontaktní osoba:
Lenka Rejzková