Placení dobrovolníci do Etiopie a Kambodži

10.9.2012

Pro projekt „Efektivní nasazení evropských dobrovolníků s cílem připravit místní společenství na humanitární katastrofy“ hledáme tři dobrovolníky z českých a slovenských řad. V rámci tohoto projektu vysíláme společně s partnery 15 dobrovolníků do rozvojových zemí, kde budou technicky podporovat místní organizace.

Projekt a veškeré náklady dobrovolníků jsou financovány z prostředků Evropské Komise.

Komunikativním jazykem je angličtina, proto naleznete veškeré potřebné informace k projektu v naší anglické sekci. Na podrobnosti k jednotlivým pozicím se podívejte do naší sekce volná místa.

Dobrovolnictví s proplacením všech nákladů a kapesným

Dobrovolníci budou podepisovat smlouvu na 8 měsíců od prosince 2012.

Nejdříve se zúčastní povinného školení, které proběhne od pondělí 26. listopadu do pátku 7. prosince v holanském Utrechtu. Poté odjedou po novém roce (v lednu či únoru 2013) do terénu na 6-měsíční misi. Po návratu budou po dobu minimálně jednoho měsíce informovat o projektu a o svém pobytu širokou veřejnost.

O podmínkách pracovní smlouvy a statusu se dozvíte více v dokumentu general vacancy text (dokument Adobe PDF)general vacancy text.

Přihlášky do 24.9.2012

Prosím pošlete nám životopis v angličtině (max. 3 stránky) a vyplňte přihlášku application form (dokument MS Word)application form nejpozději do 24. září 2012 na adresu: hrp@diakonie.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, které proběhne 1 nebo 2. října 2012 v Praze. Pro další dotazy se prosím obraťte na Janu Škubalovou.

 

Zdroj: http://hrp.diakonie.cz/