Hledá se český praktikant/-ka pro Mezinárodní setkání mládeže ve Verlu

2.4.2012

Organizace Jugendaustauschwerk Droste Haus, vzdělávací středisko pro mládež, na léto hledá českého hospitanta/-ku (na dobu 21 dnů i déle), který by ji podpořil jednak při Mezinárodním setkání mládeže ve Verlu a jednak by se s pomocným týmem podílel na uskutečnění prázdninových her pro děti.

Organizace Jugendaustauschwerk Droste Haus, vzdělávací středisko pro mládež, organizujeme mezinárodní setkání mládeže, nabízí kurzy pro děti a mládež a také letní prázdninové pobyty. Kromě toho provozuje rodinné centrum a nabízíme kurzy a výlety v rámci rodinného vzdělávání. Zařízení se nachází v zemědělské oblasti, zhruba 2,5 km od obce. 

Organizace na léto hledá českého hospitanta/-ku (1 až 2; na dobu 21 dnů i déle), který by je podpořil jednak při Mezinárodním setkání mládeže ve Verlu a jednak by se s pomocným týmem podílel na uskutečnění prázdninových her pro děti. Tento pomocný tým se skládá z mladých lidí z Verlu a okolí a je podporován pedagogickými pracovníky zařízení. Dobré znalosti němčiny jsou podmínkou. Ubytování v hostitelské rodině, jízdní kolo k dispozici. Očekává se ochota učit se, motivace, schopnost práce s lidmy, otevřenost a samostatnost. Podmínkou je věk více než 18 let.

Více informací na uvedených kontaktech, kontaktní osoba Karl-Josef Schafmeister:
Telefon: +49 (0)5246-2973      
E-mail: droste-haus@t-online.de
www.droste-haus.de

Jugendaustauschwerk Droste Haus
Schillingweg 11
33415 Verl

 

Zdroj: ahoj.info