Dobrovolnictví

Pomáhej mladým lidem v detenčním centru v Belgii!

21.1.2020

Máš schopnost empatie a pracuješ rád/a s mladými lidmi? Domluvíš se některým z hlavních evropských jazyků? Zúčastni se dobrovolnického projektu v detenčním centru pro mládež v Belgii! Buď pozitivním příkladem mladým lidem z problémového prostředí a pomoz jim stát se samostatnými dospělými!

Propaguj zdravý životní styl v Rumunsku!

31.12.2019

Zajímá Tě, jak probíhá opravdová mediální kampaň? Baví Tě sport a venkovní aktivity? Přihlaš se na projekt "Sport for Solidarity!" a propaguj zdravý životní styl v Rumunsku! Nauč se vytvářet propagační materiály, organizovat workshopy i pouliční akce!

Nadace Via podpoří 15 nových týmů v programu Dobro-druzi!

17.5.2019

Nadace Via otevřela další ročník programu Dobro-druzi pro mladé filantropy! Podpoří v něm až 15 týmů, které budou svoje akce realizovat od května do prosince 2019! Novinkou letošního ročníku jsou workshopy na míru pro podpořené týmy! Do programu se mohou zapojit děti a mládež do 26 let, kteří chtějí věnovat svou energii a čas přípravě dobročinných akcí. Výtěžkem z nich pak pomohou lidem ve svém okolí. Zjisti o programu Dobro-druzi víc!

Vyzkoušej si dobrovolnictví v Human Rights Cafe v Dánsku!

2.5.2019

Zajímáš se o neformální a celoživotní vzdělávání? Myslíš si, že by se mladí lidé měli aktivně podílet na řešení místních i globálních problémů? Chceš poznat dánské zvyky a kulturu? Staň se dobrovolníkem/dobrovolnicí v Human Rights Cafe poblíž Kodaně! Objev metody neformálního vzdělávání, nauč se vést workshopy a organizovat nejrůznější akce! Přihlaš se a prožij 5 měsíců na dánském pobřeží!

Stránky