Dobrovolnictví

Pracuj jako dobrovolník v Evropském domě v Nantes!

23.2.2018

Zajímáš se o témata související s evropským občanstvím a EU? Umíš navazovat snadno kontakt s veřejností? Baví Tě organizace vzdělávacích akcí a nezalekneš se ani prezentací na školách? Chceš se naučit francouzsky? Přihlaš se jako dobrovolník do Evropského domu v západofrancouzském městě Nantes!

Dobrovolnický projekt na Slovensku pro cyklistické nadšence!

22.2.2018

Jsi nadšený/á cyklista/ka? Jezdíš po městě nejradši na kole? Považuješ to za ekologický, zdravý, rychlý a levný způsob jak se po městě pohybovat a chceš tuto myšlenku šířit dál? Chceš vyjet do zahraničí jako dobrovolník, ale dálky Tě nelákají? Přihlaš se na projekt ve slovenské Žilině! Čeká Tě nejen práce v cyklodílně, ale také organizace kulturních událostí a cykloakcí!

Staň se dobrovolníkem v centru pro mládež ve Španělsku!

14.2.2018

Baví Tě organizovat volnočasové aktivity a pořádat akce pro různé věkové skupiny? Chceš poznat zblízka španělskou kulturu a naučit se španělsky? Chceš, aby se víc lidí dozvědělo o Evropské dobrovolné službě a možnostech programu Erasmus +? Přihlaš se jako dobrovolník do centra pro mládež v jihovýchodním Španělsku!

Staň se dobrovolníkem na festivalu Jeden svět 2018!

9.2.2018

Zajímá Tě problematika lidských práv? Chceš se stát nejen divákem lidskoprávního festivalu Jeden svět 2018, ale prohlédnout si i jeho zákulisí? Právě teď máš šanci přidat se k jeho dobrovolnickému týmu v Praze! Nenech si ujít jedinečnou příležitost zapojit se do organizace největšího dokumentárního festivalu s tématikou lidských práv na světě!

Pomáhej v základní škole v nejvýchodnějším městě Německa!

6.2.2018

Baví Tě práce s dětmi a hledáš vhodný dobrovolnický projekt? Přihlaš se jako dobrovolník do křesťanské základní školy v nejvýchodnějším městě Německa Görlitz! Tvým úkolem bude pomáhat dětem dopoledne ve třídách a odpoledne při volnočasových aktivitách, organizovat oslavy, exkurze a další akce. Získej praktické zkušenosti s prací s dětmi a zažij s nimi spoustu zábavy!

Stránky