Dobrovolnictví

Pomáhej zachraňovat divoká zvířata v Belgii!

2.8.2018

Jsi nadšenec do zvířat? Pak pro Tebe máme lákavou nabídku! Záchranná stanice pro divoká zvířata hledá dobrovolníka/dobrovolnici na projekt v Belgii! Naučíš se, jak pečovat o osiřelá zvířata, jak je krmit nebo jak obnovit život divokých zvířat v prostředí zasaženém znečištěním! Nenech si ujít příležitost strávit rok mezi zvířaty a přihlaš se!

Pomáhej dětem cizinců naučit se česky!

12.7.2018

Zbývá Ti týdně hodina nebo dvě volného času a chceš ji smysluplně využít? Chceš poznat rodinu z cizí země a pomoct jí začlenit se do života v České republice? Přihlaš se jako dobrovolník/dobrovolnice do komunitního centra InBáze a pomoz dětem cizinců s češtinou nebo třeba domácími úkoly!

Vydej se na 6 měsíců do české komunity v Brazílii!

18.5.2018

Láká Tě exotika? Umíš aspoň trochu španělsky nebo portugalsky? Vyraž na půlroční dobrovolnický projekt do brazilského městečka Batayporã, kde žijí čeští krajané! Čeká Tě výuka hudební výchovy a prohlubování vztahů s Českou republikou. Nenech si ujít jedinečnou příležitost poznat unikátní fúzi české a brazilské kultury!

Nemáš plány na prázdniny? Vyjeď na workcamp v Čechách!

26.4.2018

Léto se kvapem blíží a nastává ten správný čas začít promýšlet program na prázdniny! Chceš poznat nové lidi, nevšední zážitky a k tomu si procvičit angličtinu? Nejsi zrovna světoběžník? Vyjeď na workcamp v Čechách! Zasadíš jedlý park, pomůžeš záchranné stanici nebo zažiješ přípravy alternativního festivalu v pivovaru!

Stránky