Dobrovolnictví

Experimentuj s médii v italské Vicenze!

19.10.2018

Jsi kreativní a nebojíš se experimentovat? Baví Tě pracovat s různými médii a zkoušet, co všechno se s nimi dá podniknout? Přihlaš se jako dobrovolník do kulturního centra v Itálii! Pomáhej vymýšlet nové originální způsoby, jak oslovit mladé lidi a zapojit je do dobrovolnických projektů! Tak pojeď objevovat nové možnosti!

Pomáhej organizovat aktivity pro mládež v Estonsku!

18.10.2018

Chceš pomoct rozproudit život v malém městečku? Baví Tě pracovat s dětmi a mladými lidmi? Máš otevřenou povahu a rád/a se účastníš komunitních akcí? Vyjeď na projekt Evropské dobrovolné služby a pomáhej v centru por mládež v Estonsku! Poznej, jak se žije v Pobaltí a odnes si spoustu zážitků!

Podívej se na den pod zem Prahy!

17.10.2018

Chceš vědět, jak vypadá podzemí Divoké Šárky nebo třeba Národního divadla? Pomoz jako dobrovolník s organizací 3. ročníku akce „Na den pod zem“ a získej možnost nahlédnout do běžně nepřístupných podzemních míst! Přihlaš se a objev novou tvář Prahy!

Staň se vedoucím komiksového workshopu!

4.10.2018

Miluješ komiksy a cestování? Chceš získat neobyčejné zážitky v Nepálu, Palestině, Thajsku nebo třeba na Srí Lance? Staň se vedoucím komiksového workshopu pro děti v zahraničí! Nauč se novou techniku, předej svoje dovednosti dál a pomoz upozornit na problémy v rozvíjejících se oblastech světa!

Pomáhej dětem cizinců naučit se česky!

12.7.2018

Zbývá Ti týdně hodina nebo dvě volného času a chceš ji smysluplně využít? Chceš poznat rodinu z cizí země a pomoct jí začlenit se do života v České republice? Přihlaš se jako dobrovolník/dobrovolnice do komunitního centra InBáze a pomoz dětem cizinců s češtinou nebo třeba domácími úkoly!

Stránky