Dobrovolnictví

Pomáhej mladým lidem na Kanárských ostrovech!

14.12.2018

Hledáš zajímavý dobrovolnický projekt? Chladný sever Tě neláká a radši bys někam do tepla? Líbí se Ti španělská kultura a chtěl/a bys ji poznat blíž? Uteč před zimou na Kanárské ostrovy a pomoz místním mladým lidem ukázat, jaké mají příležitosti! Tak neváhej a přihlaš se!

Zahradničení, sociální sítě i sportovní aktivity - prožij rozmanitý rok v Dánsku!

12.12.2018

Je Ti alespoň 25 let? Chceš zažít pestrý rok v Dánsku a získat spoustu nových zkušeností a zážitků? Vyzkoušej si dobrovolnictví na střední škole Brenderup Højskole! Čeká Tě organizace mezikulturních i sportovních akcí, workshopy o udržitelnosti, zahradničení, manuální práce nebo třeba spravování sociálních sítí! Tak neváhej a přihlaš se!

Nauč děti hýbat se a sportovat!

10.12.2018

Máš rád/a malé děti a děti mají rády Tebe? Baví Tě pohyb a sport? Jsi přátelský/á, trpělivý/á a kreativní? Staň se dobrovolníkem/icí v německé školce a pomáhej dětem najít lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu! Přihlaš se a prožij rok plný zábavných aktivit a nových zkušeností!

Prožij 8 měsíců na ekofarmě ve Slovinsku!

6.12.2018

Zajímáš se o téma udržitelnosti a biofarmaření? Chceš se naučit upéct vlastní chléb nebo uvařit marmeládu? Zapoj se do projektu „iFarm Organic“ a staň se součástí týmu dobrovolníků na ekofarmě ve Slovinsku! Zjisti, jak pěstovat vlastní potraviny a sám/sama je zpracovávat! Neváhej a objev svůj nový životní styl!

Bavorsko-české centrum hledá dobrovolníky!

22.10.2018

Zajímá Tě česko-německá spolupráce a kultura? Domluvíš se německy? Vyzkoušej si na rok práci v Centru Bavaria Bohemia! Získej zkušenosti s přeshraniční spoluprací, organizací akcí, PR nebo spravováním sociálních sítí! Pokud máš zájem, přihlaš se co nejdříve!

Pomáhej dětem cizinců naučit se česky!

12.7.2018

Zbývá Ti týdně hodina nebo dvě volného času a chceš ji smysluplně využít? Chceš poznat rodinu z cizí země a pomoct jí začlenit se do života v České republice? Přihlaš se jako dobrovolník/dobrovolnice do komunitního centra InBáze a pomoz dětem cizinců s češtinou nebo třeba domácími úkoly!

Vydej se na 6 měsíců do české komunity v Brazílii!

18.5.2018

Láká Tě exotika? Umíš aspoň trochu španělsky nebo portugalsky? Vyraž na půlroční dobrovolnický projekt do brazilského městečka Batayporã, kde žijí čeští krajané! Čeká Tě výuka hudební výchovy a prohlubování vztahů s Českou republikou. Nenech si ujít jedinečnou příležitost poznat unikátní fúzi české a brazilské kultury!

Stránky