Dobrovolnictví

Pomáhej organizovat divadelní festival v angličtině Prague Fringe!

10.4.2019

Umíš dobře anglicky a chceš si jazyk trochu procvičit? Baví Tě divadlo, hudba a tanec? Jsi efektivní a umíš řešit nečekané problémy? Staň se součástí mezinárodního týmu dobrovolníků na divadelním festivalu Prague Fringe! Pomáhej organizovat a propagovat největší divadelní festival v angličtině v Evropě a získej možnost vidět zdarma jeho představení! Přihlaš se a zažij neopakovatelnou atmosféru!

Pomáhej zadrženým mladým lidem v Rumunsku!

8.4.2019

Jsi pozitivní, tolerantní a zodpovědný/á? Chceš pomáhat mladým lidem, kteří se ocitli ve vězení, aby změnili sami sebe? Zapoj se do dobrovolnického projektu "Volunteering changes lives"! Zúčastni se školení týkajících se neformálního vzdělávání, mediace konfliktů nebo komunikace a využij znalosti rovnou v praxi! Přihlaš se a inspiruj dobrovolnickými aktivitami mladé lidi v Rumunsku!

Spravuj česko-německý portál pro mládež v Regensburgu!

5.4.2019

Umíš aspoň trochu německy a zajímá Tě online žurnalistika? Chceš si vyzkoušet práci v česko-německém přeshraničním týmu? Vyjeď na rok do Regensburgu a zapoj se do dobrovolnického projektu ahoj.info! Čeká Tě správa česko-německého portálu pro mládež, organizace vzdělávacích seminářů a další česko-německé akce! Zlepši si jazyk, potkej nové lidi a získej spoustu nových zkušeností!

Vyučuj angličtinu děti v Guatemale!

18.2.2019

Umíš plynule anglicky a máš chuť vyzkoušet si angličtinu učit? Baví Tě pracovat s dětmi? Zvládáš základní komunikaci ve španělštině? Pojeď vyučovat angličtinu na základní školu do Guatemaly! Zlepši vyhlídky místních dětí na budoucí uplatnění na trhu práce a ve volném čase procestuj Střední Ameriku!

Pomáhej dětem cizinců naučit se česky!

12.7.2018

Zbývá Ti týdně hodina nebo dvě volného času a chceš ji smysluplně využít? Chceš poznat rodinu z cizí země a pomoct jí začlenit se do života v České republice? Přihlaš se jako dobrovolník/dobrovolnice do komunitního centra InBáze a pomoz dětem cizinců s češtinou nebo třeba domácími úkoly!

Stránky