Dobrovolnictví

Vyjeď učit angličtinu do Thajska!

18.6.2018

Umíš dobře anglicky? Láká Tě exotika? Využij nabídku, jaká se neodmítá! Pojeď na dva měsíce učit angličtinu na základní školu do Thajska! Poznej místní komunitu a prožij podzim plný neobyčejných zážitků na thajském pobřeží!

Vydej se na 6 měsíců do české komunity v Brazílii!

18.5.2018

Láká Tě exotika? Umíš aspoň trochu španělsky nebo portugalsky? Vyraž na půlroční dobrovolnický projekt do brazilského městečka Batayporã, kde žijí čeští krajané! Čeká Tě výuka hudební výchovy a prohlubování vztahů s Českou republikou. Nenech si ujít jedinečnou příležitost poznat unikátní fúzi české a brazilské kultury!

Nemáš plány na prázdniny? Vyjeď na workcamp v Čechách!

26.4.2018

Léto se kvapem blíží a nastává ten správný čas začít promýšlet program na prázdniny! Chceš poznat nové lidi, nevšední zážitky a k tomu si procvičit angličtinu? Nejsi zrovna světoběžník? Vyjeď na workcamp v Čechách! Zasadíš jedlý park, pomůžeš záchranné stanici nebo zažiješ přípravy alternativního festivalu v pivovaru!

Zažij opravdu Dobré léto!

16.3.2018

Ráno tě probudí zpěv ptáků a ještě ve spacáku se zaposloucháš do šumění moře. Když pak vyjdeš ze stanu, usedneš ke stolu s lidmi z celého světa a pustíš se do snídaně. U toho dokonce vtipkuješ v angličtině, a to ještě před týdnem nebylo jisté, zda si na to troufneš. A pak se jde na to…

Stránky