Dobrovolnictví

Informuj mladé lidi ve Švédsku o možnostech studia či dobrovolnictví v EU!

22.2.2019

Zajímáš se o evropské záležitosti? Nebojíš se mluvit a prezentovat před většími skupinami lidí? Chceš pomoct mladým lidem objevit možnosti, které jim Evropská unie nabízí? Staň se členem týmu informačního centra Europe Direct Fyrbodal ve Švédsku! Prožij rok u největšího jezera v EU a informuj veřejnost o možnostech studia, stáží, práce i dobrovolnictví v Evropě!

Pracuj s mladými lidmi a uprchlíky v Turecku!

20.2.2019

Baví Tě pracovat s mladými lidmi? Zajímá Tě problematika uprchlictví a máš zájem pracovat s lidmi z různých kultur? Přihlaš se na dobrovolnický projekt "Blue Future 2" v Turecku! Pomáhej v informačním centru pro syrské uprchlíky, organizuj aktivity neformálního vzdělávání a projekty pro mládež! Získej zkušenosti s projektovým managementem a nauč se turecky!

Vyučuj angličtinu děti v Guatemale!

18.2.2019

Umíš plynule anglicky a máš chuť vyzkoušet si angličtinu učit? Baví Tě pracovat s dětmi? Zvládáš základní komunikaci ve španělštině? Pojeď vyučovat angličtinu na základní školu do Guatemaly! Zlepši vyhlídky místních dětí na budoucí uplatnění na trhu práce a ve volném čase procestuj Střední Ameriku!

Objevuj kulturní dědictví a tradice Kypru!

15.2.2019

Orientuješ se v oblasti umění a kultury? Chceš prožít pestrý rok na Kypru a zlepšit své sociální a organizační schopnosti? Přihlaš se na roční dobrovolnický projekt v Nikósii! Pomáhej místním lidem znovu objevit kyperské tradice a kulturní dědictví a podporuj aktivní začlenění mladých do společnosti!

Pomáhej dětem cizinců naučit se česky!

12.7.2018

Zbývá Ti týdně hodina nebo dvě volného času a chceš ji smysluplně využít? Chceš poznat rodinu z cizí země a pomoct jí začlenit se do života v České republice? Přihlaš se jako dobrovolník/dobrovolnice do komunitního centra InBáze a pomoz dětem cizinců s češtinou nebo třeba domácími úkoly!

Stránky