Dobrovolnictví

Pořádej aktivity pro veřejnost v knihovně v Polsku!

22.10.2019

Máš rád/a knihy a chceš podpořit čtení u dětí i dospělých? Jsi kreativní a baví Tě vymýšlet nejrůznější akce? Vyraž na dobrovolnický projekt do Polska a pořádej aktivity pro místní komunitu! Přihlaš se a organizuj literární workshopy, prezentace a spoustu dalších akcí pro všechny věkové skupiny!

Propaguj dobrovolnictví na Slovensku!

15.10.2019

Chceš ukázat ostatním, jak je super stát se dobrovolníkem? Staň se součástí týmu organizace INEX na Slovensku! Pomáhej propagovat dobrovolnictví, pořádat workcampy, workshopy i aktivity pro lidi s postižením! Tak neváhej a přihlaš se do konce října!

Zažij v Portugalsku pestrý rok plný solidarity!

3.10.2019

Nemáš rád/a nudu a stereotyp? Jsi iniciativní a hledáš neustále nové výzvy? Přihlaš se na dobrovolnický projekt "Solidarity...yes we can" v Portugalsku! Budeš střídat nejrůznější činnosti od práce s dětmi, seniory nebo lidmi s postižením až po projekty na ochranu životního prostředí! Poznávej portugalskou kulturu a pomáhej kde je třeba!

Nadace Via podpoří 15 nových týmů v programu Dobro-druzi!

17.5.2019

Nadace Via otevřela další ročník programu Dobro-druzi pro mladé filantropy! Podpoří v něm až 15 týmů, které budou svoje akce realizovat od května do prosince 2019! Novinkou letošního ročníku jsou workshopy na míru pro podpořené týmy! Do programu se mohou zapojit děti a mládež do 26 let, kteří chtějí věnovat svou energii a čas přípravě dobročinných akcí. Výtěžkem z nich pak pomohou lidem ve svém okolí. Zjisti o programu Dobro-druzi víc!

Stránky