Zážitkový kurz v Maďarsku

7.11.2013

Tmelník zve všechny aktivní mladé lidi na mezinárodní školení „Our WAY 2in1“. Objev sám sebe pomocí zážitkové pedagogiky a užij si outdoroové aktivity v maďarském pohoří Mátra. KDY: 11. – 17. 11. 2013,  KDE: Galyatető, Maďarsko.

TÉMA: zážitková pedagogika
PRO KOHO: kdokoli se zájmem o téma
PŘIHLÁŠKA: http://tmel.me/OurWay2in1
UZÁVĚRKA: nyní 2 volná místa navíc pro ČR!

Hlavní cíl projektu: účastníci se naučí techniky zážitkové pedagogiky tykající se rozvoje osobnosti a sebeobjevování pomocí dobrodružných aktivit. Také budou mít možnost reflektovat svoje zkušenosti a pocity pomocí týmového coachingu.

ÚČASTNICKÝ PŘÍSPĚVEK:
1300 Kč studenti bez zaměstnání, 1800 Kč ostatní (je možné požádat o odpuštění části příspěvku). Cesta na místo i zpět zajištěna, nic dalšího se tedy neplatí. Ubytování, strava, doprava i program jsou spolufinancovány z grantového programu Visegrad Fund.

PODROBNÉ INFO:
Infopack o této akci i program celého týdne je nahrán níže v komentářích. Jedná se o popis projektu v anglickém jazyce vytvořený přímo pořadateli.
Více informací naleznete také na blogu k projektu http://
ourway2in1.wordpress.com/.

V případě jakýchkoliv otázek se obraťte na Vladimíra - podá Vám bližší informace a poradí s čímkoli.

Důležité upozornění: Účastníci by měli počítat s tím, že většina aktivit bude venku a tudíž by si měli vzít vhodné oblečení na venkovní aktivity. Další nutné věci s sebou jsou pláštěnka, vhodná obuv… (více info v infopacku).

Organizátor:
ÉlményAkadémia (www.elmenyakademia.hu) ve spolupráci s Tmelník o.s.

Kontaktní osoba:
Vladimír Škuta
vladimir@tmelnik.cz
tel.: +420 777 277 310
________________
Tmelník o.s.
info@tmelnik.cz
http://www.facebook.com/Tmelnik.cz